JBL kulak içi kulaklık ile CS:GO duyulmuyor

Alfirk

Kilopat
Yaklaşık üç yıldır 7.1 kendi yazılımı olan kulak üstü kulaklık kullanıyordum ama CS:GO'da 7.1 değil stereo kullanıyordum yani öyle temiz ses alıyordum ki duvar hilesi gibi adımların yerini duyuyordum. Adım sesleri koşu sesleri çok berrak anlaşılır geliyordu.

Bugün ise kulak üstü kulaklık yıpranmıştı bende yazılımı kaldırdım anakartın kendi sitesinden Realtek HD Driver'ı yükledim sonra JBL marka ortanın altı kulak içi kulaklığımı taktım kullandım müzikte güzel ama eğlence olarak bir CS:GO gireyim dedim, oyunu sessiz oynuyormuşum gibi oldu.

Silah sesleri fazla geliyor ama ayak sesleri yok denecek kadar az. Performans olarak etkilememiş gibi duruyor yine iyi vurdum ama ses alarak vuramadım hislerimle oynadım ayak sesi alamadım çünkü :D Silah sesi kulak tırmalıyor tiz veriyor ayak sesi koşu sesi boğuk boğuk yüzde 90 ses seviyesi yine ayak sesi hiç yükselmiyor.

Sizce alışır mıyım ya? Kulak içi kulaklık daha hafif pratik geldi. Kulak üstü çok hantaldı bana göre bu yüzden kulak içi ile oynayama devam edeceğim ama inanın ayak sesi çok boğuk duyuluyor. Kulak içiler hep mi böyle yoksa iyi bir kalitede alsam sorun çözülür mü? Adamın nereden geldiğini duyamıyorum o derece duyuyorum da çok az.

Hocam ses boğuk mu, az mı? Konsoldan sesi artırmayı denediniz mi?
Hocam hem boğuk özelikle ayak sesleri hemde az. Silah sesleri kulak tırmalıyor çok açınca ama ayak sesleri hâlâ boğuk.

volume 1 onu hiç artırmayı denemedim.
En iyisi yeni bir hesap açmam gerekiyor herkes Tilt olmuş bana anlaşılan imoru sevmediğimden, saygım var ama sevmek zorunda değilim trol biri imor profesyonel değil bana göre.

3B Ses İşlemesini açınca sorun çözüldü.

#alwaysfnatic

Son düzenleme:

Geri
Yukarı