JBL quantum 400 Gaming kulaklık alınır mı?

UmuT_35

Hectopat
Daha fazla  
JBL quantum 400 yeni çıkmış sanırım. Kullanan veya deneyen varsa yorum yapabilir mi? Ses işinde uzman firma olunca dikkatimi çekti.

Sen GSP300'ü olan arkadaş değil miydin yanlış hatırlamıyorsam?

İstersen sana ayrı ayrı önerebilirim:

Güvenilirler, merak etme ama 1 ay gibi bir zaman beklemek zorundasın.

Bütçeni biraz daha yükseltirsen:

Sesin az olmasından şikayetçi oluyordun, Cloud 2'de böyle bir sorun olmaz.

Şimdi hangisi daha iyi dersen kesinlikle Aliexpress kombinasyonu ama gelmesi için biraz beklemek zorundasın. Bir de bütçeni yükseltebilirsen Takstar Pro 82 ile Fifine mikrofonunu birçok ekipmanla alabilirsin:

Yerinizde olsam Çin'den herhangi bir şey almazdım JBL bence gayet kaliteli.
Adamlar seni kazıklıyor, kulaklıkta 9.1 ne ya? Saçmalık. Hiçbir kulaklık 7.1'i düzgün yapamıyor, 9.1'i mi düzgün yapacak? Kulakiçilerine hadi bir şey dememiyeyim ama kulaklıkları fiyatına göre kötü.

Bu arada Çinden alsan ne olacak? Yorumlarına ve siparişlere bak. Türkiye'den bile sipariş edenler var. Satıcının geçmişine de bakabilirsin.

Sen GSP300'ü olan arkadaş değil miydin yanlış hatırlamıyorsam?

İstersen sana ayrı ayrı önerebilirim:

Güvenilirler, merak etme ama 1 ay gibi bir zaman beklemek zorundasın.

Bütçeni biraz daha yükseltirsen:

Sesin az olmasından şikayetçi oluyordun, Cloud 2'de böyle bir sorun olmaz.

Şimdi hangisi daha iyi dersen kesinlikle Aliexpress kombinasyonu ama gelmesi için biraz beklemek zorundasın. Bir de bütçeni yükseltebilirsen Takstar Pro 82 ile Fifine mikrofonunu birçok ekipmanla alabilirsin:

Evet hocam o'yum :) Cloud 2 eskidi diyorlar. Destek yok artık diyorlar. Ondan bilemedim.

Adamlar seni kazıklıyor, kulaklıkta 9.1 ne ya? Saçmalık. Hiçbir kulaklık 7.1'i düzgün yapamıyor, 9.1'i mi düzgün yapacak? Kulak içilerine hadi bir şey dememiyeyim ama kulaklıkları fiyatına göre kötü.

Bu arada Çin'den alsan ne olacak? Yorumlarına ve siparişlere bak. Türkiye'den bile sipariş edenler var. Satıcının geçmişine de bakabilirsin.

Ben olsam JBL alırdım şahsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı