JBL T110 kulaklığın sağ tarafından az ses geliyor

fatih_mnv

Decapat
Merhaba.
Şimdiye kadar birçok kulaklığım bozuldu. Hepsi JBL'nin farklı modelleriydi. Kablosunu kırmadan muhafaza etmeme rağmen sürekli sorunla karşılaştım. Son olarak JBL T110 modelini aldım. Daha 5 ay olmuştu ki bugün sağ kulaklıktan daha az ses gelmeye başladı. Kulaklığı genelde laptopta kullanıyorum, çok nadir de olsa telefona takıyorum. Fakat bu şekilde kullandığım tüm kulakları telefona taktığımda herhangi bir ses çalmıyorken kulaklıktan tıklama sesi geliyor, bilgisayara bağlayınca bu sorun olmuyor.

Sürekli bozulmaların ve tıklama sesinin sebebi empedans değeri olabilir mi? Laptop daha çok güç çekiyor ve bu yüzden kulaklık bunu karşılayamayıp bozuluyor olabilir mi?

Bende JBL T160 var 31/05/2021 de BİM'den 59 TL'ye almıştım laptopta kullanıyorum o günden beri en ufak sorunu yok maşallah.

Eski JBL kulak üstü kulaklığım vardı. Kulaklık 6 yıl boyunca sıkıntısız çalıştı sonra ise giriş kısmı biraz eğilmeden kaynaklı sıkıntı çıkardı. Bence bir garantiye yollayın kulak içinde değişim yapıyorlar.

Çözüm olacağını sanmasamda ben Bluetooth kulaklığımı ilk aldığımda bu sorunu yaşamıştım telefonu sıfırlayınca düzeldi. 🤔

Geri
Yukarı