JBL T110 vs. JBL C100SI

Bütçe
100TL

Enes_Tiryaki

Hectopat
Yer
Üsküdar/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Kulak üstü kulaklıklar çok pahalı olduğundan; kalitesiz bir kulak üstü kulaklık alacağıma, kaliteli bir kulak içi kulaklık alırım dedim. Amazon'da gezerken bu iki kulaklık gözüme çok uygun geldi, hem fiyatı ucuz hem de kaliteli markalar. Daha önceden C100'si kullandım ve memnun kaldım fakat T110 hiç kullanmadım. Bu iki kulaklıktan hangisi daha iyi ve aralarındaki farklar ne? Ve ek olarak kulaklıkları kullanma amacım; Valorant gibi oyunlarda ses kasmanın yanı sıra genellikle müzik dinlemek veya Discord vb. uygulamalarda konuşmak için kullanacağım.

T110'un fiyatının biraz daha fazla olmasından dolayı T110'un daha iyi olduğunu varsayarak T110 alacağım.

Son düzenleme:
Kulak üstü kulaklıklar çok pahalı olduğundan; kalitesiz bir kulak üstü kulaklık alacağıma, kaliteli bir kulak içi kulaklık alırım dedim. Amazon'da gezerken bu iki kulaklık gözüme çok uygun geldi, hem fiyatı ucuz hem de kaliteli markalar. Daha önceden C100SI kullandım ve memnun kaldım fakat T110 hiç kullanmadım. Bu iki kulaklıktan hangisi daha iyi ve aralarındaki farklar ne? Ve ek olarak kulaklıkları kullanma amacım; Valorant gibi oyunlarda ses kasmanın yanı sıra genellikle müzik dinlemek veya Discord vb. uygulamalarda konuşmak için kullanacağım.

T110'un fiyatının biraz daha fazla olmasından dolayı T110'un daha iyi olduğunu varsayarak T110 alacağım.

Satın aldın mı? Aldıysan kalitesi nasıl? Bende T110 almayı düşünüyorum.

1-1.5 yıllık bir T110 kullanıcısı olarak söyleyebileceğim birkaç şey var. Öncelikle kulaklık harika, kendim bas gitar çalıyorum belki bundan dolayı şarkılarda basları çok rahat duyuyorum orasını bilemem ancak basları olsun tizleri olsun mükemmel ancak bunun kronik bir sorunu var sol kulaklık da temassızılık oluyor. Genelde 6.aydan sonra oluyor bu problem ancak benim canımı o kadar sıktı ki bir elektrikçiye gidip durumu anlattım, açabileceğini ancak sorun oluşabileceğini söyledi- bu durumdan o kadar canım sıkılmıştı ki- ne oluyorsa olsun dedim ve düzeldi şu an yine eski mükemmel performansını veriyor. Bunu göz önünde bulundurarak tercihinizi yapmanızı öneririm.

Satın aldın mı? Aldıysan kalitesi nasıl? Bende T110 almayı düşünüyorum.

Gerçekten kaliteli kulaklık, ses kalitesi çok iyi, bası içinde hissediyorsun :D.
Bir de alacaksan bu linkten al, Amazon'daki ürünün stok bitmişi başka satıcılarda 180'e satıyor, ben o kulaklığı 80'e aldım.

1-1.5 yıllık bir T110 kullanıcısı olarak söyleyebileceğim birkaç şey var. Öncelikle kulaklık harika, kendim bas gitar çalıyorum belki bundan dolayı şarkılarda basları çok rahat duyuyorum orasını bilemem ancak basları olsun tizleri olsun mükemmel ancak bunun kronik bir sorunu var sol kulaklık da temassızılık oluyor. Genelde 6.aydan sonra oluyor bu problem ancak benim canımı o kadar sıktı ki bir elektrikçiye gidip durumu anlattım, açabileceğini ancak sorun oluşabileceğini söyledi- bu durumdan o kadar canım sıkılmıştı ki- ne oluyorsa olsun dedim ve düzeldi şu an yine eski mükemmel performansını veriyor. Bunu göz önünde bulundurarak tercihinizi yapmanızı öneririm.

2 yıl garantisi yok mu zaten ve ek olarak bu fiyata bu performansı ben başka kulaklıkta gerçekten görmedim.

@Devilcry1105 hocama katılıyorum. Ben de 2 yıl kadar kullandım. Dediği gibi bence bu fiyata daha iyi bir kulak içi yok. En sevdiğim özelliği ise kablosu yassı olduğu için neredeyse hiç dolaşmıyor olmasıydı. Trendyol'dan almıştım ve 2 yilda 2 defa garantiye yolladim sol kulaklık sorunu yüzünden birebir değişim yaptılar direkt.Kullanmayı bırakmamın nedeni ise kaybetmem oldu :D

Gerçekten kaliteli kulaklık, ses kalitesi çok iyi, bası içinde hissediyorsun :D.
Bir de alacaksan bu linkten al, Amazon'daki ürünün stok bitmişi başka satıcılarda 180'e satıyor, ben o kulaklığı 80'e aldım.

2 yıl garantisi yok mu zaten ve ek olarak bu fiyata bu performansı ben başka kulaklıkta gerçekten görmedim.
Hocam garanti belgesini kaybettiğim için uğraşmak istemedim. Aynen öyle ben de 85 TL'ye almıştım hala kullanıyorum gerçekten çok güzel.

Geri
Yukarı