JBL T110 vs JBL T210

Minimumaydia

Hectopat
Selam arkadaşlar. Bu iki model ile ilgili birçok iyi yorum gördüm. Bu fiyat bandında iki kaliteli ürün gibi gözüküyorlar. Fakat aralarında 50 TL gibi bir fiyat farkı var. Sizce 50 TL fazla verip T210 almama değer mi?

Jbl T210 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatı - Taksit Seçenekleri (gri)

T110 ömrü en fazla 1 sene. Alışveriş sitelerinin yorumlarına bakmayın ben çok kötü kullanıcı deneyimleri duydum. Bende de vardı bir anda sol tarafından gelen ses kesilmişti. Ayrıca ses kalitesi de çok kötüydü.
Anladım dostum. Maksimum 200 TL olacak şekilde senin de bildiğin ve beni temiz bir şekilde götürebilecek mikrofonlu olması şartıyla bir başka kulak içi kulaklık önerir isen çok sevinirim.

Dostum bu işlerden anlıyorsun ve yardımcı olursan çok sevinirim. Hangisini almalıyım. Gerçekten iyiler mi

Telefonum cebimde dursun ben yürürken keyifle müziğimi dinleyeyim diyenlerdenseniz her iki kulaklıkta sizin için uygun değil. Ses kalitesi ve mikrofon bakımından mükemmel olsalar da jak girişlerinin garip şeklinden dolayı 5 ile 10 ay arasında bozuluyorlar. İster istemez bir bükülme söz konusu olduğu için sorun çıkarıyorlar. Mediamarkt'tan ilk önce T110 aldım. Jak kısmından bozuldu ve yenisi ile değiştirttim. İkinci kez aynı sorun oldu yine aynısını yaptım ama anında değişim olmuyor, önce servise sonra servis raporuna göre yenisi geliyordu. Bu da vakit kaybetmeme ve yorulmama yol açınca gittim T110BT aldım. Şuan kablo bozuldu, bozulmadı ; kötü ses gibi sorunlarım yok kafam rahat. Bilgisayara da bir tane T110 daha aldım. Sürekli sabit kaldığı için jak kısmından bozulmasına da imkan yok.

Telefonum cebimde dursun ben yürürken keyifle müziğimi dinleyeyim diyenlerdenseniz her iki kulaklıkta sizin için uygun değil. Ses kalitesi ve mikrofon bakımından mükemmel olsalar da jak girişlerinin garip şeklinden dolayı 5 ile 10 ay arasında bozuluyorlar. İster istemez bir bükülme söz konusu olduğu için sorun çıkarıyorlar. Mediamarkt'tan ilk önce T110 aldım. Jak kısmından bozuldu ve yenisi ile değiştirttim. İkinci kez aynı sorun oldu yine aynısını yaptım ama anında değişim olmuyor, önce servise sonra servis raporuna göre yenisi geliyordu. Bu da vakit kaybetmeme ve yorulmama yol açınca gittim T110BT aldım. Şuan kablo bozuldu, bozulmadı ; kötü ses gibi sorunlarım yok kafam rahat. Bilgisayara da bir tane T110 daha aldım. Sürekli sabit kaldığı için jak kısmından bozulmasına da imkan yok.
Evet ben de bilgisayar için alacağım. Kulak üstü kulaklıklar çok rahatsız ediyor kulaklarımı. Sırf konforlu oldukları için kulak içi alacağım. 110 mu almalıyım 210 mu? Dediğim gibi PC için.

Dostum bu işlerden anlıyorsun ve yardımcı olursan çok sevinirim. Hangisini almalıyım?

ZSN Pro alırsan pişman olmazsın. CX 275 ile yarışıyor ses kalitesi olarak. L jaklı olduğu için bükülme veya kopma olması daha zor. Yedek kabloları 50 liraya satılıyor, 2 yıl sonra kablo eskidiğinde 50 liralık bir kablo alıp kullanmaya devam edebilirsin. Bende de ZSN Pro var, ses kalitesinden çok memnunum. Yanında gelen kablo üst düzey bir bakır kablo, ses kalitesine etkisi büyük. Şu an ZS6 kullanıyorum ama ZSN Pro'nun da aşağı kalır yanı yok. Bu bütçede en iyi tercih ZSN Pro olur. Basslar için dinamik, tizler ve midler için balanslı armatür sürücüsü var. Ses kalitesinden memnun olmayan birine henüz rastlamadım.

Geri
Yukarı