JBL T500 aniden bozuldu

Goktug_Gada

Femtopat
Öncelikle merhabalar,

Sonbahar aylarında aldığım JBL Tune 500 kablolu kulakligim kış aylarında bir kere düştü ve sağ taraftan ses vermemeye başladı. Değişik bir şekilde birkaç dakika içinde düzelmeye başladı ve birkaç saatin sonunda tekrar tam performans vermeye başladı. Bu güne kadar da hiç sorun yaşamadım ama bu gece saçma sapan bir şekilde kablosuna hiç zarar vermedigim halde ses seviyesi düştü, ses kalitesi düştü (Tamamen cızırtı ve garip seslerden olusuyor.), stereo özelliği kayboldu ve en garip olanlar ise şarkı dinlerken vokalleri çok derinden veriyor, sadece bateriyi duyuyorum gibi bir şey. İkincisi de amfiye bağlayıp gitar çalarken gitarın kendi sesinden çok sade bir şekilde efektleri duyuyorum (reverb ve delay). Kablosuyla oynayınca birkaç saniyeliğine geliyor ama sonra tekrar gidiyor. Tamam, kulaklık bozulur, normaldir ama hiçbir şey yapmadan bu şekilde nasıl bozulabilir? Böyle sacma sapan bir şeyi de kullanıcı hatasi diye garanti dışı sayarlar mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende T500BT kullanıcısıydım, JBL'nin kulaklıklarında bu sorun var sanırsam, tek bana değil kullanan 3 arkadaşımda da böyle oldu. Kulaklığı hiç düşürmedik buna rağmen bende sağ kulaktan ses gelmedi, arkadaşımda sol taraf kesik kesik ve boğuk sesler vermeye başlamış en sonunda tamamen ses vermeyi kesmiş. Ben garantiye yolladığımda para iadesi yapıldı, arkadaşım değişim aldı. Garanti dışı saymazlar merak etmeyin.

Jack kısmını bir boğum çıkartıp sesi deneyin.
Deneyecegim kesinlikle
Hayır garanti dışı saymazlar. Sayamazlar.
Teknosa o konularda biraz şey hani anladiniz siz
Bende T500BT kullanıcısıydım, JBL'nin kulaklıklarında bu sorun var sanırsam, tek bana değil kullanan 3 arkadaşımda da böyle oldu. Kulaklığı hiç düşürmedik buna rağmen bende sağ kulaktan ses gelmedi, arkadaşımda sol taraf kesik kesik ve boğuk sesler vermeye başlamış en sonunda tamamen ses vermeyi kesmiş. Ben garantiye yolladığımda para iadesi yapıldı, arkadaşım değişim aldı. Garanti dışı saymazlar merak etmeyin.
Teşekkür ederim umarım
O zaman bir dahakine Sony aliyoruz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı