JBL T500BT dip ses sorunu

UzumakiEmre

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Amazon'dan JBL T500BT aldım ve bugün geldi. Kulaklığı test ettiğimde ise bir dip ses geldiğini fark ettim. Video veya müzik başladığında başlıyor bu sorun yüksek ses müzik dinlerken bu ses fark edilmiyor ama düşük seste müzik dinlerken, videolarda ve Instagram story geçişlerinde çok rahatsız ediyor. Artı olarak ses kesildiğinde bu ses 2-3 saniye devam ediyor ardından bir tık sesi geliyor ve ses kesiliyor fakat mesela müzik dinlerken diğer müziğe geçiş sırasında kesilip müzik başladığında tekrar başlıyor. Kulaklığı garantiye gönderip sorunu çözülen veya başka bir yöntemle çözebilen var mı? Çözüm bulamazsam iade edeceğim kulaklığı.

Merhaba. Ben birkaç gün önce aldım jbl t500bt yi. Cızırtı problemi bende de var. Şarkılarda baslarla kapansa da dizi izlerken ve şarkı geçişlerinde hatta sözlü olmayan şarkılarda da bariz şekilde belli oluyor. Takıntılı bir insanım bu şekilde kullanmak istemiyorum. Vatandan aldım. Ne yapabilirim sizce? Her üründe aynı dip ses geçerliyse iade şansım var mı? Yoksa değişinle çözülebilecek bir olay mı ? Siz nasıl çözdünüz?

Vatan değişimi kabul etti şu an dip ses sorunu olmayan (en önemli kriter bu) ses kalitesi iyi bir Bluetooth kulaklık arıyorum.

Hocam merhaba. Kulaklığı aldıktan ne kadar süre sonra değişim kabul edildi. Bu kulaklık bende de var önceden çok kullanmadığım için önemsemiyordum ancak şu an çok can sıkıcı bir hal aldı. Kasım 2019'da almıştım. Bu sesten dolayı garantiye yollasak değişim yapılıyor mu acaba? Bütün 500BTlerde bu sorun mevcut mu?

Aynı sorun 560BT modelinde de var. Filmde konuşma tamamen kesildiğinde bağlantı kopuyor ve tekrar bir ses geldiğinde pıt pıt tarzında sesler geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı