JBL T500BT kulaklığın içine su kaçtı

Ardaq

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar okulda içine su kaçtı kulaklığın. Çantamın içindeydi şişe açılmış içine su girdi hemen. Kulaklık açıktı kapattım. Sonra pedler çıkarttım garanti destekler mi? Desteklemezse kaç TL'ye yaptırabilirim ya da kendim yapabilir miyim?

Arkadaşlar okulda içine su kaçtı kulaklığın. Çantamın içindeydi şişe açılmış içine su girdi hemen. Kulaklık açıktı kapattım. Sonra pedler çıkarttım garanti destekler mi? Desteklemezse kaç TL'ye yaptırabilirim ya da kendim yapabilir miyim?
Cihaz bozulmadıysa hiçbir sorun olmaz. Ben sporda takıyorum ve kulaklarım terliyor genelde. Çantamda su döküldüğü olmuştu.

Açılmıyor maalesef kullaklık sarjada takmama rağmen şarjda olmuyor.

Saat 1 de tornavidayla açacağım kurutmayı deneyeceğim tekrar içini olmazsada pirince yatıracağım oda olmazsa garantiyi arıcam inşallah garatiyi destekler.

Saat 1 de tornavidayla açacağım kurutmayı deneyeceğim tekrar içini olmazsada pirince yatıracağım oda olmazsa garantiyi arıcam inşallah garatiyi destekler.

Eğer yeni döküldüyse bir süre bekleyin. Pirince yatırmak mantıklı fikir. Garanti büyük ihtimalle çok masraf çıkaracaktır.

Geri
Yukarı