JBL T500BT mi T600BTNC mi?

coniid

Hectopat
Kararsız kaldım. Hangisini alayım? 750TL bütçem var alternatif önerilere açığım. Sennheiser HD4.40 BT de düşündüm ama bilemedim. Daha ucuz bi model mi alsam bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum o kadar ses farkı var mıdır ama T600 gürültü engelleyicisiyle öne çıkıyor. T500BT uzun süre kullandım. Sesi gayet iyi. Yolda yürürken konser dinliyorsun. Henüz Beats kulaklık takmadım daha ilerisini bilemiyeceğim :D Ama Anker Soundcore Life Q10 diye bir ürün. F/P ürünü. Bir inceleyin derim.

Müzikten anlayan biri olarak ve sesle ilgilenen biri olarak T500'ü 150 lira ve aşağısına almadıkça önermem. Çok çabuk esniyor, çok büyük, pedleri pek güzel değil ve her şeyi geçtim daha ucuza daha güzel kulaklıklar var. 6 ay kullanarak söylüyorum BT var diye 300 TL civarı bir para vermek çok ayıp olur. Sennheiser 400S var öneririm, 4.40'ü kat kat öneririm. JBL düşük bütçeli kulaklıklarda T110 hariç çok kötü ürünler sunuyor.

T500 BT kullanıyorum, çok memnunum. Özellikle spor yaparken kullanıyorum. Terlemeye bağlı eskime veya deformeler görmedim, 6 aydır kullanıyorum hala ilk günkü gibi kaliteli ses ve rahatlık alıyorum. Kulaktan düşme derdi yok esneme derdi yok. Şarjı kutusunda yazdığı gibi ciddi ciddi 16 saat gidiyor ve çok hızlı şarj dolumu yapıyor. Diğer marka hakkında bilgim yok.

T500 BT kullanıyorum, çok memnunum. Özellikle spor yaparken kullanıyorum. Terlemeye bağlı eskime veya deformeler görmedim, 6 aydır kullanıyorum hala ilk günkü gibi kaliteli ses ve rahatlık alıyorum. Kulaktan düşme derdi yok esneme derdi yok. Şarjı kutusunda yazdığı gibi ciddi ciddi 16 saat gidiyor ve çok hızlı şarj dolumu yapıyor. Diğer marka hakkında bilgim yok.
Hocam ama ne kadar güzel olursa olsun kulaklıkları çok çabuk gevşiyor. Elinde çanta gibi tut mesela pedleri yukarı katla hemen tak diye düşüyor. Benimkinden minik hareketlerde gıcırtı geliyordu.

Hocam ama ne kadar güzel olursa olsun kulaklıkları çok çabuk gevşiyor. Elinde çanta gibi tut mesela pedleri yukarı katla hemen tak diye düşüyor. Benimkinden minik hareketlerde gıcırtı geliyordu.
Evet pedleri gevşek ama ikisini aynı anda yukarı içe doğru kıvırdığınızda zaten birbirlerine hafif baskı uyguladıkları için açılma derdi olmuyor, ama tabi bu şekilde de elinizde yürürken veya koşarken taşıyamazsınız ozaman açılıyor evet. Ama ben zaten pek dert etmiyorum bunları, çantamda geliyor çantamda gidiyor, sadece spor amaçlı almıştım zaten.

Selam, konuyu hortlatmış oluyorum ama DM gönderemiyoruz sanırım. Ben de sadece sporda kullanmak için T500 BT almayı düşünüyorum hala kullanıyor musunuz? Önerir misiniz?

Geri
Yukarı