JBL T500BT vs JBL T600BTNC

Fatieh

Hectopat
Daha fazla  
İlk önce T600BTNC almaya karar verdim. ANC'yi geçtim, kablo ile kullanılabilmesi bana cazip geldi. Aklımdan şöyle hesapladım. T500BT alsam PS4'te kullanamam, T600BTNC alayım, daha iyi diye düşündüm. Şimdi ben kablo ile bağladım varsaysak ben bunun mikrofonu ile beraber kullanabilir miyim? Sağ olsun PS4 çoğu BT kulaklığı desteklemiyor. Eğer kullanan ve deneyen biri varsa yazabilir mi? Veya T500BT ile T600BTNC'nin sorunlarını yazabilir misiniz? Fiyat sınırım şu anlık belli, değil çünkü Black Friday'de almayı düşünüyorum.

Belki bu konu biraz yardımcı olabilir. Zamanınızı almamak için PS4 ile ilgili bir bilgi bulunmuyor konuda ve bu durumu bende bilmiyorum. Sadece karşılaştırma.

S
Belki bu konu biraz yardımcı olabilir. Zamanınızı almamak için PS4 ile ilgili bir bilgi bulunmuyor konuda ve bu durumu bende bilmiyorum. Sadece karşılaştırma.
Sağolun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı