JBL T510BT nereden alınır?

İkisi de sorunsuz. Size kalmış. O hangi kafasından güzel sallayan arkadaş? :D
Renklerde niye farklılık olsun ya! :D
Lütfen bilip bilmeden sallamayalım. Bir de üstüne de kendi salladığınızı doğru kabul edip başkalarına saldırmayalım. Siyah olan versiyonu kırmızıdan sonra yayınlanmış güncellenmiş versiyonudur ve bazı eksiklikleri (low denilen bas bölümündeki cızırtılar vs.) giderilmiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
2:25'ten sonra farklarından bahsedilmiş. Black matte versiyonu update edilmiş versiyondur. Arkadaşı da yanlış yönlendirmeyelim. Tabii renkler ve zevkler tartışılmaz arkadaş kırmızı seviyorsa alabilir.

Lütfen bilip bilmeden sallamayalım. Bir de üstüne de kendi bildiğinizi doğru kabul edip başkalarına saldırmayalım. Siyah olan versiyonu kırmızıdan sonra yayınlanmış güncellenmiş versiyonudur ve bazı eksiklikleri (Low denilen bas bölümündeki cızırtılar vs.) Giderilmiştir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ya hangi birinize inanayım ikiniz de farklı bir şey söylüyorsunuz. Senin kanıtın var mı?

Lütfen bilip bilmeden sallamayalım. Bir de üstüne de kendi salladığınızı doğru kabul edip başkalarına saldırmayalım. Siyah olan versiyonu kırmızıdan sonra yayınlanmış güncellenmiş versiyonudur ve bazı eksiklikleri (low denilen bas bölümündeki cızırtılar vs.) giderilmiştir.
2:25'ten sonra farklarından bahsedilmiş. Black matte versiyonu update edilmiş versiyondur. Arkadaşı da yanlış yönlendirmeyelim. Tabii renkler ve zevkler tartışılmaz arkadaş kırmızı seviyorsa alabilir.
Bu arada kulaklık tasarım olarak çok çirkin duruyor. Arkadaşım da bundan kullanıyor sanırsam. Spor yaparken taktığı için pedleri 1 yıl olmadan eskidi.

Lütfen bilip bilmeden sallamayalım. Bir de üstüne de kendi salladığınızı doğru kabul edip başkalarına saldırmayalım. Siyah olan versiyonu kırmızıdan sonra yayınlanmış güncellenmiş versiyonudur ve bazı eksiklikleri (Low denilen bas bölümündeki cızırtılar vs.) Giderilmiştir.
2:25'ten sonra farklarından bahsedilmiş. Black matte versiyonu Update edilmiş versiyondur. Arkadaşı da yanlış yönlendirmeyelim. Tabii renkler ve zevkler tartışılmaz arkadaş kırmızı seviyorsa alabilir.

İnsanlara saldırmak yerine biraz araştırsan. Agresif olmamayı bilsen iyi olur.

Bu kulaklık 2019 Eylül ayında çıktı ve çıkarken 3 renge sahipti.

Sadece revizyon oldu.

Son düzenleme:
Ya hangi birinize inanayım ikiniz de farklı bir şey söylüyorsunuz. Senin kanıtın var mı?
Benim var gönderdim de arkadaşın yok. Siz biliyorsunuz çok büyük bir fark yok aralarında hangi rengi seviyorsanız onu alabilirsiniz sadece arkadaşın hiçbir bilgisi olmadan sallamasına ve ve başkalarına da "ne alakası" var gibi ithamlarla saldırmasını kınamak istedim.

Bu arada kulaklık tasarım olarak çok çirkin duruyor. Arkadaşım da bundan kullanıyor sanırsam. Spor yaparken taktığı için pedleri 1 yıl olmadan eskidi.

1.5 yıldır kullanıyorum öyle bir sorunum yok.
@Ali12231 dostum sen istediğin rengi al, renkler arasında fark yok.

Son düzenleme:
İnsanlara saldırmak yerine biraz araştırsan. Agresif olmamayı bilsen iyi olur.

Bu kulaklık 2019 Kasım ayında çıktı ve çıkarken 3 renge sahipti. Madem kırmızı sonradan çıktı neden 2020 Temmuz gibi kırmızı konularda var? Veya neden çıkış konularında kırmızı renkte?

Sadece revizyon oldu.
Gönderdiğiniz zamanlarda henüz siyah rengi yoktu ve 2020 Temmuz ayında özel indirim diye Hepsiburada'da 200 TL'ye satılması üzerine bunca inceleme geldi ve dikkat edersen bu tarihlerdeki incelemerin hepsi kırmızı siyah üzerinedir. Sonradan siyah gri versiyon duyuruldu. Ve gönderdiğiniz linklerin hiçbirinde kırmızının daha sonra duyurulduğu veya eş zamanlı duyurulduğuyla ilgili bilgi yok ama benim attığım videoyu yüksek ihtimalle izlemediniz veya anlamadığınız için anlamak istemiyorsunuz.
Ve doğruyu söylemediğiniz bu videounun tarihinden belli oluyor. Aynı zamanda kırmızı ilk çıkan modeldi gri sonradan çıktı yani revize versiyon griydi. Sanırım mesajları iyi okumadığınızdan olayı farklı anlıyorsunuz.

Son düzenleme:
Gönderdiğiniz zamanlarda henüz siyah rengi yoktu ve 2020 Temmuz ayında özel indirim diye Hepsiburada'da 200 TL'ye satılması üzerine bunca inceleme geldi ve dikkat edersen bu tarihlerdeki incelemerin hepsi kırmızı siyah üzerinedir. Sonradan siyah gri versiyon duyuruldu. Ve gönderdiğiniz linklerin hiçbirinde kırmızının daha sonra duyurulduğu veya eş zamanlı duyurulduğuyla ilgili bilgi yok ama benim attığım videoyu yüksek ihtimalle izlemediniz veya anlamadığınız için anlamak istemiyorsunuz.
Ve doğruyu söylemediğiniz bu videounun tarihinden belli oluyor. Aynı zamanda kırmızı ilk çıkan modeldi gri sonradan çıktı yani revize versiyon griydi. Sanırım mesajları iyi okumadığınızdan olayı farklı anlıyorsunuz.

Mesajı düzenledim. Şu an renkler arasında bir fark yok kırmızı olana iyi gri alan kötü diye bir şey yok. İkisi de aynı kalitede. Türkiye'ye yeni geldmişti o zaman kulaklık, o yüzden öyle.
Şu an Amazon'dan alıyorum Q10'u umarım pişman olmam her şey için teşekkürler herkese.

Rica ederim. Artık 8 sayfalık konu oldu alamadınız mı daha? :D

Geri
Yukarı