JBL T510BT vs ANKER Q10

Erkin01

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
8 GB Ram
500 GB SSD
GTX 1650 Ekran Kartı
İntel Core İ5 12450H İşlemci
(Excalibur G770)
Meslek
Öğrenci
Hepinize merhabalar ben kulaklık alacağım ama JBL T510BT ve ANKER Q10 arasında kaldım.

Genelde yolda giderken ve evde otururken dizi izleyip müzik dinleyeceğim. Bazen uzun yollarda kullanabilirim bu yüzden kulağımı acıtmasını istemiyorum ama ağır olmasını da açıkçası istemiyorum. Yani kısaca benim için önemli olan rahatlık ve ses ama ağır olmasını da istemiyorum. Bunlar büyük ihtimal kriterlerime uymuyor çünkü q10 rahat ama ağır ve sesi güzel, jbl de biraz kulağı acıtıyor ama taşıması kolay sesi de fena değil.

Bunlar dışında önerebileceğiniz bir kulaklık var mıdır?

Hocam müziği kafanızda çalın daha iyi. Tabi bahsi geçen kulaklıklara 50 lira verecekseniz ikisini de alın 51 lira ise kazıklanırsınız.

Q10 boş, ses yok, ANC yok, arkadaşım aldı 3. ay pedler içten patladı(orta segmentte bile 2 yıl sonra görüyorum bu problemi). Kullandım mı evet arkadaşımda vardı test ettim alınmaz.

JBL ise daha boş. Ses yok bir şey yok sürücüyü geliştirmek daha iyi ses kartı kullanmak yerine kulaklığı daha sert yapıp kafanızı sıkmaya yarıyor. Bendeki kulaklıkların yarısına kafamı sallasam düşer bu dersiniz ama JBL den daha iyi tutuyor. Kullandım mı evet Vatan'dan aldım çıktım dışarıda taktım keşke almasaydım dedim. 2 hafta sonra motor kazası yaşadım kulaklık kırıldı sevindim.

Hocam müziği kafanızda çalın daha iyi. Tabi bahsi geçen kulaklıklara 50 lira verecekseniz ikisini de alın 51 lira ise kazıklanırsınız.

Q10 boş, ses yok, ANC yok, arkadaşım aldı 3. ay pedler içten patladı(orta segmentte bile 2 yıl sonra görüyorum bu problemi). Kullandım mı evet arkadaşımda vardı test ettim alınmaz.

JBL ise daha boş. Ses yok bir şey yok sürücüyü geliştirmek daha iyi ses kartı kullanmak yerine kulaklığı daha sert yapıp kafanızı sıkmaya yarıyor. Bendeki kulaklıkların yarısına kafamı sallasam düşer bu dersiniz ama JBL den daha iyi tutuyor. Kullandım mı evet Vatan'dan aldım çıktım dışarıda taktım keşke almasaydım dedim. 2 hafta sonra motor kazası yaşadım kulaklık kırıldı sevindim.
Hocam peki önerdiğin kulak üstü Bluetooth kulaklık var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı