JBL T560Bt alınır mı?

Merhabalar, 350-400 TL bandında kablosuz kafa bantlı kulaklık arıyorum. Oyun oynamıyorum. Toplu taşımada müzik dinliyorum ve Online derslerde kullanıyorum.

Bende JBL Tune 550BT var aynı fiyata daha iyi kulaklıklar var. Ses performansı olarak JBL güzel ama konforlu değil rahat hissetirmiyor ve belirli bir zamandan sonra yastıklarında soyulma oluyor.

Hayırlı olsun gayet iyi bir model. :)

Merhabalar, 350-400 TL bandında kablosuz kafa bantlı kulaklık arıyorum. Oyun oynamıyorum. Toplu taşımada müzik dinliyorum ve Online derslerde kullanıyorum.

Bu arada tavsiyem:

Kulak içi isterseniz:

Bende JBL Tune 550BT var aynı fiyata daha iyi kulaklıklar var. Ses performansı olarak JBL güzel ama konforlu değil rahat hissetirmiyor ve belirli bir zamandan sonra yastıklarında soyulma oluyor.
Konforda ne gibi bir eksiklik olduğunu düşünüyorsunuz?

https://www.hepsiburada.com/anker-s...ma-suresi-siyah-kirmizi-a3032-pm-HB00000OELMQ Şimdi siparişini verdim, tavsiye ederim.

(Fiyatı çok fazla oynak ben linki attığımda 300TL fiyatı vardı)
Fiyatının bu kadar artması üzücü gerçekten :( Bir de bunun kulak pedlerinin dönmemesiyle ilgli ne düşünüyorsunuz acaba? Benim önceden kullandığım kulaklık da bu tarz kabaydı ve dönmüyordu o yüzden pek emin olamadım.

Fiyatının bu kadar artması üzücü gerçekten :( Bir de bunun kulak pedlerinin dönmemesiyle ilgli ne düşünüyorsunuz acaba? Benim önceden kullandığım kulaklık da bu tarz kabaydı ve dönmüyordu o yüzden pek emin olamadım.
Hocam valla bende yeni sipariş ettiğim için kargoya bile verilmedi, fiyatları yakın takip ederseniz Min 300 TL Max 450TL civarında geziniyor, umarım sizde indirimi yakalarsınız.

Bu arada tavsiyem:

Q10 kullanıcısı mısınız acaba? Evet ise kulak pedlerinin dönmemesiyle ilgli ne düşünüyorsunuz?

Alınmaz.
Q10 kullanıcısı mısınız acaba? Evet ise kulak pedlerinin dönmemesiyle ilgli ne düşünüyorsunuz?

Q10, R100 ve Q35 kullandım kulaklık kategorisinde. Yani evet. Boyunda kafanızı sağa dola döndürmeniz zorlaşıyor. Fakat uzatırsanız kulaklığı daha kolaylaşıyor. Zaten kulaklığın amacı müzik dinlemek olsa gerek boyunda taşıma gereği duysakta. 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı