JBL T560Bt alınır mı?

Q10, R100 ve Q35 kullandım kulaklık kategorisinde. Yani evet. Boyunda kafanızı sağa dola döndürmeniz zorlaşıyor. Fakat uzatırsanız kulaklığı daha kolaylaşıyor. Zaten kulaklığın amacı müzik dinlemek olsa gerek boyunda taşıma gereği duysakta. 😀
Boynumda hiç taşımıyorum zaten. Ancak çanta içerisinde ezilmesinden endişe ediyorum. Şimdiki kulaklığım bu sebepten dolayı birkaç yerinden çatladı/kırıldı. Tabii ki kalitesi de önemli ama olabildiğince esnek bir kulaklık arıyorum. Alttaki model için ne düşünürsünüz?

İlle de JBL olsun demiyorum ancak bundan önceki kulaklığım Skullcandy markaydı ve bir daha böyle benim için bilinmedik bir markayı tercih etmek istemiyorum.

Boynumda hiç taşımıyorum zaten. Ancak çanta içerisinde ezilmesinden endişe ediyorum. Şimdiki kulaklığım bu sebepten dolayı birkaç yerinden çatladı/kırıldı. Tabii ki kalitesi de önemli ama olabildiğince esnek bir kulaklık arıyorum. Alttaki model için ne düşünürsünüz?

İlle de JBL olsun demiyorum ancak bundan önceki kulaklığım Skullcandy markaydı ve bir daha böyle benim için bilinmedik bir markayı tercih etmek istemiyorum.

Size kısaca diyeyim JBL düşük bütçeli çöplerini almayın hatta bununla ilgili rehber bile yaptım. Q10'u 1.5 yıldır kullanıyorum hep çantamdaydı hiçbir sıkıntı olmadı.

Size kısaca diyeyim JBL düşük bütçeli çöplerini almayın hatta bununla ilgili rehber bile yaptım. Q10'u 1.5 yıldır kullanıyorum hep çantamdaydı hiçbir sıkıntı olmadı.

Sponsorluk falan mı aldın kanka? Hangi konuya girsem yerden yere vurmuşsun oysa herhangi bir kullanana sorduğumda gayet güzel cevaplar aldım bence sende bir sorun var.

Sponsorluk falan mı aldın kanka? Hangi konuya girsem yerden yere vurmuşsun oysa herhangi bir kullanana sorduğumda gayet güzel cevaplar aldım bence sende bir sorun var.

Peki bana güvenmeyebilirsin. Bu senin hakkın. :)

Bir de ben dışımda kullananlara soralım umarım o kişilerde BT500 gibi modelleri kullanmasa bile görmüş veya incelemiştir.

@Sir Benjamin @Rivadex @SkyRose @EREN SATAR @Affansen başka olanlarda yazabilir. Lütfen etiketlediğim arkadaşlar tamamiyle benim gibi tarafsız yorum yapsınlar.

Dostum ben senin attığın kulaklığa kötü demedim zaten ancak çöp falan demek çok hoş olmuyor tavsiye etmediğini belirtip geçebilirsin, mesela bende senin attığın kulaklığı beğenmiyorum tasarımı bana iğrenç geliyor ses kalitesini bilmiyorum daha iyi olabilir ancak benim için tasarımda ses kadar önemli bir etken.

Dostum ben senin attığın kulaklığa kötü demedim zaten ancak çöp falan demek çok hoş olmuyor tavsiye etmediğini belirtip geçebilirsin, mesela bende senin attığın kulaklığı beğenmiyorum tasarımı bana iğrenç geliyor ses kalitesini bilmiyorum daha iyi olabilir ancak benim için tasarımda ses kadar önemli bir etken.

Saygı duyarım. Sizin tercihiniz. Sizin usulünüz. :)

Ben size saygı duyuyorsam lütfen sizde benim lafıma ve görüşüme saygılı olun. ☺️

Arkadaşlar şunu bilinki ben her zaman en iyi olanı önermeye çalışırım. Asla kötü model veya marka önermem. Bana zamanında çok Intel fanboy diyen olmuştu ama onları 1-2 aylık zaman sürecinde onlara gereken cevabı Intel vermişti. Ha Intel 11.nesilde evet bayağı bir mesela bozdu ama neyse şu an konumuz bu değil.

@Sir Benjamin lütfen ufak bir değerlendirme yapar mısın?

Umarım o kişilerde BT500 gibi modelleri kullanmasa bile görmüş veya incelemiştir.

Paragraf yazdım ama gitmiyor yazdıklarım. Tarayıcı hatası falan.

Hiçbiri yok desem, pek çok JBL kulaklık gördüm ancak BT500 olup olmadıklarından emin değilim :D Anker Q10 benim kendim kullandığım ilk kablosuz kulaklık :) iki tane var hatta bir de mavi model.

Şunu söylemeliyim, Q10'un düşük seste dip ses ve biraz ağır olması harici başka hiçbir "sorunu" ile karşılaşmadım; ha bir de ara sıra 1-2 saniyelik kopmaları var. Ağırlığı büyük ihtimal malzeme kalitesinden geliyor zaten, dip ses benim için sorun değil yüksek sesli dinliyorum, ama bu kopmaları çözemedim.

Zamanı gelince bu kulaklığa iki adet inceleme yapacağım, biri kısa vade kullanım diğeri uzun vade kullanım.

Bass'ları gayet güzel, ekstra bass özelliği de iyi bir artı. Benim gibi yüksek seste Metal dinleyen insanları fazlasıyla tatmin edecektir, dip ses sorunu da ortadan kalıyor zaten öyle.

"sorun" kelimesini parantez içine almamın sebebi o iki maddenin benim için sorun olmaması :)

Yeni konular

Geri
Yukarı