JBL T560Bt alınır mı?

Q10 ses ve malzeme kalitesi olarak gerçekten muadillerine göre oldukça iyi ama kafada pek rahat değil, 1-2 saatten sonra takmanız neredeyse imkansız oluyor. Dışarıda falan kullanılacaksa önermem.

Ben aralıksız kafadan çıkarmadan 2-3 saat kullanıyorum ve gündelik acıtmıyor o kişiden kişiyer değişir. Dışarıdada kullanıyorum kullananda görüyorum. :D tabii size göre kullanılmaz sizin tercihiniz.

Ben aralıksız kafadan çıkarmadan 2-3 saat kullanıyorum ve gündelik acıtmıyor.

7-8 saat :)

Kişiden kişiye değişiyor ağırlık durumu, @Mansion ağır bir kulaklık diyince ben bayağı büyük bir şey beklemiştim ama hiç de öyle çıkmadı, aksine ağırlığını oturaklı buldum.

Kişiden kişiye değişiyor ağırlık durumu, @Mansion ağır bir kulaklık deyince ben bayağı büyük bir şey beklemiştim ama hiç de öyle çıkmadı, aksine ağırlığını oturaklı buldum.

Aynen bende. Evet benim de rekorum öyle bir şey. :)

Kişiden kişiye değişiyor ağırlık durumu, @Mansion ağır bir kulaklık diyince ben bayağı büyük bir şey beklemiştim ama hiç de öyle çıkmadı, aksine ağırlığını oturaklı buldum.
Hocam 3 saat kulaklığı takınca kafanızın ortasını yarmaya başlıyor, onun dışında gayet güzel.

Hocam 3 saat kulaklığı takınca kafanızın ortasını yarmaya başlıyor, onun dışında gayet güzel.

Bende olmuyor açıkçası, rahatsız olmadım pek.

Q10 ses ve malzeme kalitesi olarak gerçekten muadillerine göre oldukça iyi ama kafada pek rahat değil, 1-2 saatten sonra takmanız neredeyse imkansız oluyor. Dışarıda falan kullanılacaksa önermem.
Benim de kafam normalden daha büyük olduğu ve çoğunlukla dışarıda kullandığım için JBL Tune 510BT modelinde karar kıldım. Tam 400 TL bandındayken yakalayabildim. Sonra fiyatı bir gecede 500 civarına çıktı maalesef 😔

Dostum ben senin attığın kulaklığa kötü demedim zaten ancak çöp falan demek çok hoş olmuyor tavsiye etmediğini belirtip geçebilirsin, mesela bende senin attığın kulaklığı beğenmiyorum tasarımı bana iğrenç geliyor ses kalitesini bilmiyorum daha iyi olabilir ancak benim için tasarımda ses kadar önemli bir etken.
T500 çöp değil de BT modeli 386 lira değil de 250 lira filan anca eder bana göre. Onun için fiyat performans değil.
Anker Q10 tasarımını beğenmiyorsanız Urbanears Plattan II öneririm. Tasarımı aşırı güzel bir kulaklık (tabii bana göre).

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı