JBL T600BTNC vs Live 400BT vs T700BT vs E45bt

theatis

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bu tarz hem kablosuz hem de kablolu kullanabileceğim kulaklıklara bakıyorum. Ben özellikle JBL markalı olanlara baktım ama başka markalar da önerilebilir. Yazdığım modellerden hangisi daha iyi? Onu merak ediyorum. En fazla 600 TL harcayabilirim ama daha aşağıya alırsam çok daha iyi olur. Teşekkürler.

T600BTNC ile T700BT ye bakabilirsiniz. T700 daha güncel versiyon sanırım. E45BT eski versiyondur T600'e bazı artıları var mesela daha uzun bluetooth da çalma süresi daha fazla.Bildiğim kadarıyla E45'ler belli bir süre sona kulak süngeri rengini atıyormuş sanırım. Bende T500BT var. T500BT'ye de bakabilirsiniz Live 400BT yerine.

T600BTNC ile T700BT ye bakabilirsiniz. T700 daha güncel versiyon sanırım. E45BT eski versiyondur T600'e bazı artıları var mesela daha uzun bluetooth da çalma süresi daha fazla.Bildiğim kadarıyla E45'ler belli bir süre sona kulak süngeri rengini atıyormuş sanırım. Bende T500BT var. T500BT'ye de bakabilirsiniz Live 400BT yerine.
T500'lerde dip ses gibi şeylerden bahsediyorlar, doğru mudur? Bir de dışarıya çok ses veriyor mu? Kulakta uzun süre durduğunda baş ve kulakta ağrı, acıma falan yapıyor mu? Teşekkürler.

Geri
Yukarı