Çözüldü JBL Tune 500BT alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

coniid

Hectopat
Ses kalitesi ve kulakligin dışarı ses vermemesi benim için önemli. Kulaklığı kullananlar yardımcı olurlarsa mutlu olurum. Bütçe 750 TL. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
T500btden bahsediyoruz değil mi koptum da konudan yorumlarını okudum ses kalitesi çok güzel diyen var çok kötü diyen var dışarı ses veriyor diyen var vermiyor diyen var çok arada kaldım bir de mikrofonu nasıl kötü olduğunu söylüyorlar

T500BT'den bahsediyoruz :D Ses kalitesi bana göre iyiydi, ancak gidip de stüdyo kulaklıklarından sonra bunu kullananlar için kötü gelecektir, standart bir kullanıcı için gayet iyi. Dışarıya ses verme olayı %100de veriyor o nedenle iki üç tık sesi düşürmek gerekiyor. Mikrofon çok iyi değil, rüzgarlı bir havada konuşamazsınız ancak otobüs içinde işinizi görür, çok net yakalamasa da.
T600btnc mi yoksa bu mu sizce yoksa başka kulaklıklar da önerebilir misiniz 750 TL bütçem var ama hepsini kullanmayı düşünmüyorum açıkçası

600BTNC mikrofon konusunda daha iyi, aktif gürültü önleme özelliği var, ayrıyetten kabloluda kullanabiliyorsun, şarjı 5-6 saat daha fazla gidiyor, onun dışında öyle çok bir farkı yok, önceki mesajımda yazdım tavsiye ettiklerimi. İlla kafa üstü istemiyorsan, Xiaomi airdots pro, QCY T5, Blitzwolf FYE7 gibi kulaklıklara bakabilirsin.

600BTNC mikrofon konusunda daha iyi, aktif gürültü önleme özelliği var, ayrıyetten kabloluda kullanabiliyorsun, şarjı 5-6 saat daha fazla gidiyor, onun dışında öyle çok bir farkı yok, önceki mesajımda yazdım tavsiye ettiklerimi. İlla kafa üstü istemiyorsan, Xiaomi airdots pro, QCY T5, Blitzwolf FYE7 gibi kulaklıklara bakabilirsin.
Kafa üstü istiyorum 600btnc ye baktım fiyatına değer mi bilemedim ses kalitesi 500bt gibi diyorlar 150tl gibi Bi fark var arada yanılmıyorsam

Kafa üstü istiyorum 600btnc ye baktım fiyatına değer mi bilemedim ses kalitesi 500bt gibi diyorlar 150tl gibi Bi fark var arada yanılmıyorsam

Ses konusunda bir farkları olduğunu düşünmüyorum artısı dediğim gibi mikrofonu daha iyi ve şarj

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı