SecoTheWise

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Çok tez bir vakitte uzun zamandır kullandığım Samsung telefon kulaklığım kendiliğinden bozuldu. Günde 2.30 saat toplu taşıma yolculuğu yapan biri olarak, müziksiz bir gün geçiremiyorum. Bu yüzden kulak üstü ve Bluetooth'lu bir kulaklık modeli bakmaya karar verdim. Karşıma en çok çıkan seçenek JBL Tune 500BT oldu. Fiyatı bana göre (üniversite öğrencisiyim) biraz tuzlu ancak paraya kıyıp uzun süre idare ettirmesini istiyorum. Aynı zamanda Trap (Khontkar) fazlaca dinlediğim için bass performansı da önemli. Sizce alınır mı?

450BT ve 500BT kullandım. Şu an kardeşlerimde ve kullanmaktalar. İndirimlerde 200TL'e Anker Q10 aldım. İkisini de -bence- yok eder. Şarj süresi 60 saat diyor firma ama ben 70 saatten fazla kullandım. Bass performansı bu fiyat için akıl alır gibi değil. Şiddetle öneririm.

450BT ve 500BT kullandım. Şu an kardeşlerimde ve kullanmaktalar. İndirimlerde 200TL'e Anker Q10 aldım. İkisini de -bence- yok eder. Şarj süresi 60 saat diyor firma ama ben 70 saatten fazla kullandım. Bass performansı bu fiyat için akıl alır gibi değil. Şiddetle öneririm.
HB'de Kara Cuma vaktinde girmiş sanırım :( Şuan yine 400 TL. Üzdü.

Black fridayde amazon tr den 425 tl ye jbl t600 btnc aldım. Çok memnunum , ses malzeme kalitesi olarak çok iyi bir kulaklık. 500 bt den en büyük farkı aktif gürültü engelleyici. Gerçekten mükemmel çalışıyor , şehir içi ve şehirler arası otobüslerde kullandım. Bütün gürültü , yol , teker sesini yok ediyor. Şuanda indirimi yok galiba bütçemi aşar derseniz gürültü engelleyici dışında 500 bt de aynı özelliklere sahip ikisinide tavsiye ederim.
IMG_20191218_230313.JPG

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı