JBL Tune 760BTNC vs Anker SoundCore Life Q30 vs Sennheiser HD 350BT

Radagonn

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
VULCAN-4070Ti | Ryzen 5 7500F MPK 5.0GHz | XPG Lancer Black 16GB(2x8GB) DDR5 5200MHZ CL38 | GALAX GeForce RTX 4070 Ti EX Gamer 1-Click OC V2 | ASUS PRIME B650M-K (OC) AM5 DDR5| Thermalright Frozen Magic 240 ARGB 240mm | Kingston NV2 1TB NVMe PCIE 4.0 | FSP Hyper 80+ Pro 650W Power Supply

Bu 3 kulaklık arasında kaldım. Dışarıda kullanabileceğim sırıtmayan kulaklık bakıyorum, bu 3'ü arasından hangisini almalıyım?

Öneriniz varsa onlara da bakmak isterim.

Bu 3 kulaklık arasında kaldım. Dışarıda kullanabileceğim sırıtmayan kulaklık bakıyorum, bu 3'ü arasından hangisini almalıyım?

Öneriniz varsa onlara da bakmak isterim.
Bu gece Anker Soundcore Lite Q30 modelini satın aldım. Salı günü gelecek. Aceleniz yoksa Salı gününe kadar bekleyin deneyimleyip paylaşayım sizinle.

Q20i aldım oldukça memnunum. Q30 mağazada görememiştim ama bass olarka q20i daha iyi diye biliyorum
Bu gece Anker Soundcore Lite Q30 modelini satın aldım. Salı günü gelecek. Aceleniz yoksa Salı gününe kadar bekleyin deneyimleyip paylaşayım sizinle.

Gürültü azaltması falanda güzel

Q20i aldım oldukça memnunum. Q30 mağazada görememiştim ama bass olarka q20i daha iyi diye biliyorum

Gürültü azaltması falanda güzel
Güle güle kullanın. Yarım saat önce de benim kulaklığım elime ulaştı. Tek kelimesiyle bayıldım. Fiyatına göre ses kalitesi ve malzeme kalitesi süper. Ürün sağlam bir çanta içinde geliyor, bu da güzel olmuş. Bir adet şarj kablosu ve jak kablosu küçük, kumaş, ağzı bağlanabilen bir torbaya koyulmuş. Gürültü engellemesi harika çok memnun kaldım. Transparan mod olması da birisiyle konuştuğumuzda kulaklığı çıkarma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Teşşekkürler. Q30 modelini almak nasip olmadı ama yazdıklarınıza göre sizinki de sıkıntısız gelmiş. Güle güle kullanın q20i modelinde düz paket olarak geliyor q30 da daha özen göstermişler. Dışardan görüntüsü o modelinde güzel ama soundcore sembolleri sarı diye pek bakmamıştım düz siyah model baktığımdan

Geri
Yukarı