JBL vs Anker

İkisini de kullanmis biri olarak(Anker Q10 versiyonu) ses kalitesi ve bas(bas modu var) Anker onde, Anker'de bilgisayara baglayabileceğinizi de dusunursek daha islevli. JBL artisi olarak Anker'e gore daha hafif ve daha rahat hissettirmesi eger sporda kullanicaksaniz JBL, spor harici kullanim ise Anker'i oneririm.

Bas, mid ve "vokal" ayrımını bildiğin için midlere sızan bass kulaklığı önerdin he qaqa üyleeee mi?

Ses kalitesi, fidelity nedir bilmeyen insanlar için. Aragaz atarak patlamalık müzikle piyasa yapacak ayanları sırılsıklam edecek kulaklıklar hangileri diye sorsanız direkt parmağımla işaret edeceğim modeller bunlar olur. Müziğine, kulağına azıcık sese hassasiyet gösteren insan bunlardan uzak durur aklı olan da önerene kredi vermez. Skullcandy bildim bileli tasarımdan başka bir şey satmayan kulaklıkları üretir. JBL bile az çok harman eğrisinde kaldığı modelleri ile daha dengeli daha doğal ses üretecektir(nadir modeller de olsa). Patlamalık müzik seven arizona kertenkelesi dostlarım kesinlikle skullcandy alabilirisiniz tam sizlik modeller valla.

Dosya Ekleri

• Riff 2.jpg
    Riff 2.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 70
  • Crusher.jpg
    Crusher.jpg
    94,6 KB · Görüntüleme: 94
Son düzenleme:
İkisini de tavsiye etmiyorum.
JBL amatör eğlendirir, Anker biraz daha kararlı bir kulaklıktır.
Lakin Türkiye'de çok bilinmeyen "skullcandy" model kulaklıklar, size resmen konser salonu deneyimi yaşatır.

Aynen kanka bende Messi sanarsın ses mühendisi gidiyor Anker'in Bass'ını tizini falan mı ölçtün.

Bas, mid ve "vokal" ayrımını bildiğin için midlere sızan bass kulaklığı önerdin he qaqa üyleeee mi?

Ses kalitesi, fidelity nedir bilmeyen insanlar için. Aragaz atarak patlamalık müzikle piyasa yapacak ayanları sırılsıklam edecek kulaklıklar hangileri diye sorsanız direkt parmağımla işaret edeceğim modeller bunlar olur. Müziğine, kulağına azıcık sese hassasiyet gösteren insan bunlardan uzak durur aklı olan da önerene kredi vermez. Skullcandy bildim bileli tasarımdan başka bir şey satmayan kulaklıkları üretir. JBL bile az çok harman eğrisinde kaldığı modelleri ile daha dengeli daha doğal ses üretecektir(nadir modeller de olsa). Patlamalık müzik seven arizona kertenkelesi dostlarım kesinlikle skullcandy alabilirisiniz tam sizlik modeller valla.
Bende Crusher önerdim zaten, cankuş.

Bende crusher önerdim zaten, cankuş.

Kusura bakma kimse gidip 7 yıllık kulaklığa markasından dolayı 5 bin TL vermez o kadar övüyosan kendin al eminim Skullcandy'ninde Soundcore'dan bir farkı yoktur o kadar Hi-Fi 128Kbps falan istiyorsan bunu alırsın

Ses kalitesi, fidelity nedir bilmeyen insanlar için. Aragaz atarak patlamalık müzikle piyasa yapacak ayanları sırılsıklam edecek kulaklıklar hangileri diye sorsanız direkt parmağımla işaret edeceğim modeller bunlar olur. Müziğine, kulağına azıcık sese hassasiyet gösteren insan bunlardan uzak durur aklı olan da önerene kredi vermez. Skullcandy bildim bileli tasarımdan başka bir şey satmayan kulaklıkları üretir. JBL bile az çok harman eğrisinde kaldığı modelleri ile daha dengeli daha doğal ses üretecektir(nadir modeller de olsa). Patlamalık müzik seven arizona kertenkelesi dostlarım kesinlikle skullcandy alabilirisiniz tam sizlik modeller vallahi.

Anker Soundcore space Q45 nasıldır hocam? Sizce kaliteli bir ses isteyen biri için uygun mudur? Teşekkürler

Kusura bakma kimse gidip 7 yıllık kulaklığa markasından dolayı 5 bin TL vermez o kadar övüyosan kendin al eminim Skullcandy'ninde Soundcore'dan bir farkı yoktur o kadar Hi-Fi 128Kbps falan istiyorsan bunu alırsın

Dalga mısın sen?
128KBPS diyorsun ses kalitesine.

Anker Soundcore space Q45 nasıldır hocam? Sizce kaliteli bir ses isteyen biri için uygun mudur? Teşekkürler
Q45 hakkında pek bilgim yok fakat Q30 modelini kullanmaktayım. Şarj konusunda muhteşem. Gürültü engelleyici iş görecek seviyede. Ses kalitesi de daha önce müzik odaklı kulaklıklar hakkında pek bilgisi olmayan beni fazlasıyla tatmin etti. Özellikle ses tam açıkken kulaklığın kafamı ve çenemi titrettiğini söyleyebilirim. Ancak yaşadığım tek sorun aniden bağlantı kopması veya kulaklığın kendini aniden kapatması. Arada sırada yaşıyorum ya servise göndereceğim ya da değişim talep edeceğim sorunum devam ederse.

Yeni konular

Geri
Yukarı