JBL Wave 100 TWS kulaklıkta bağlantı stabil değil

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
JBL wave 100 TWS Bluetooth kulaklığım var fakat sürekli bir bağlantı problemi yaşıyorum, Telegram'da sesli sohbetlerde bile.
Müzik dinlerken de sürekli bağlantı problemi oluyor.

Nasıl düzelir?

Ha: Xiaomi Redmi Note 8 Pro.
Kulaklık ile Telefonun Bluetooth sürümü 5.0mış. Büyük ihtimal telefonu düşürdüysen veya bir şekilde o kısma zarar verdiysen dalgalı kopmalar olabilir benim cihazımda sürüm 4.2 herhangi bir bluetooth cihaza bağlansam da telefonu cebime attığımda kopmalar başlıyor. Sorun telefonunuzla alakalı olup olmadığını öğrenmek için yeni nesil bir telefon üzerinde nasıl kullanıyorsanız o şekil kullanmayı deneyin.

Kulaklık ile Telefonun Bluetooth sürümü 5.0mış. Büyük ihtimal telefonu düşürdüysen veya bir şekilde o kısma zarar verdiysen dalgalı kopmalar olabilir benim cihazımda sürüm 4.2 herhangi bir bluetooth cihaza bağlansam da telefonu cebime attığımda kopmalar başlıyor. Sorun telefonunuzla alakalı olup olmadığını öğrenmek için yeni nesil bir telefon üzerinde nasıl kullanıyorsanız o şekil kullanmayı deneyin.
Sadece bu kulaklıkta oluyor.

Hocam bluetooth kulaklık öneriniz var mı? 500-1000tl arası

Son düzenleme:

Geri
Yukarı