JBL560BT alınır mı?

MotiPat

Decapat
Mavi rengi fiyatı 368 TL'ye düşmüş.
Hafif olduğu için almak istiyorum ses kalitesini de tatmin eder diye düşünüyorum. Sizce alınır mı eğer başka tavsiyeniz varsa 400 TL civarı kulaklıklar önerebilirsiniz. Ne kadar ucuz olursa o kadar işime gelir. Rap veya yabancı pop tarzı müzikler dinliyorum. Genellikle rap ve drill dinliyorum.

Hafif olduğu için almak istiyorum ses kalitesini de tatmin eder diye düşünüyorum. Sizce alınır mı eğer başka tavsiyeniz varsa 400 TL civarı kulaklıklar önerebilirsiniz. Ne kadar ucuz olursa o kadar işime gelir. Rap veya yabancı pop tarzı müzikler dinliyorum. Genellikle rap ve drill dinliyorum.

JBL 500BT kullanıyorum ve çok memnunum bende genelde rap ve drill dinliyorum özellikle bass ve ses yüksekliği açısından bir hayli memnun ediyor beni yani müzik konusunda fazlasıyla memnun eder film dizi de işini görür.

Kendi kulaklığım :)

Hocam bu kulaklığı da biliyorum fakat biraz ağırmış sanırım bu yüzden pek sıcak bakamadım.

JBL 500BT kullanıyorum ve çok memnunum bende genelde rap ve drill dinliyorum özellikle bass ve ses yüksekliği açısından bir hayli memnun ediyor beni yani müzik konusunda fazlasıyla memnun eder film dizi de işini görür.

Teşekkürler yorumun için sanırım alacağım.

Hocam pedleri rahat mı? Biraz kulaklarım kepçe ve ayrıca soyulma gibi durum olursa pedleri çıkarıp yeni ped takabiliyor muyuz?

Hocam bu kulaklığı da biliyorum fakat biraz ağırmış sanırım bu yüzden pek sıcak bakamadım.

Bana ağır gelmiyor, ama evet bir zaman sonra çıkarmak durumunda hissedebilirsin kendini. Ağır biraz ama şöyle düşün, malzemesi kaliteli.

Alınmaz. Urbanears Plattan II, daha iyi.
Plattan II, alüminyum ve kumaştan oluşuyor kulakları dışında. Onun için çok hafif, çok şık ve hafif. Önerim budur. Ek olarak JBL tune serisinden daha kaliteli.

Alınmaz. Urbanears plattan II, daha iyi.
Plattan II, alüminyum ve kumaştan oluşuyor kulakları dışında. Onun için çok hafif, çok şık ve hafif. Önerim budur. Ek olarak JBL Tune serisinden daha kaliteli.

Kulaklığın bassları çok kötü diye duydum hocam drill ve rap de dinleme keyfini etkiler mi?

Kulaklığın bassları çok kötü diye duydum hocam drill ve rap de dinleme keyfini etkiler mi?

Bas isterseniz başka alternatif yok:

Geri
Yukarı