JD 710 alınır mı?

Biraz geç olacak ama 2 aydır kullanıyorum 200 TL altına alabilirsin. Mikrofonu kaliteli CS Valorant gibi oyunlar içinde gayet yeterli bir kulaklık öneririm malzame kaliteside idare eder beklediğinden iyi çıkar gibi düşünüyorum. Ama birazda kendini zorlarsa 300-400 bandına çıkarsan HS50 Pro almanı öneririm bayağı üst düzey bir kulaklık Türkiye için özel fiyatlandırma ile bayağı uyguna geliyor.

Biraz geç olacak ama 2 aydır kullanıyorum 200 TL altına alabilirsin. Mikrofonu kaliteli CS Valorant gibi oyunlar içinde gayet yeterli bir kulaklık öneririm malzame kaliteside idare eder beklediğinden iyi çıkar gibi düşünüyorum. Ama birazda kendini zorlarsa 300-400 bandına çıkarsan HS50 Pro almanı öneririm bayağı üst düzey bir kulaklık Türkiye için özel fiyatlandırma ile bayağı uyguna geliyor.
Hocam merhaba yaklaşık bir yıl sonra yazıyorum. Eğer buralardasınız bir sorum olacaktı, JD 710'u hala kullanıyorsanız bir bilgilendirme geçer misiniz ? Alınır mı ? Alınmaz mı? Almayı düşünüyorum sizi kaç ay götürdü bunları öğrenebilirsem bana çok yardımcı olacaksınız.

Hocam merhaba yaklaşık bir yıl sonra yazıyorum. Eğer buralardasınız bir sorum olacaktı, JD 710'u hala kullanıyorsanız bir bilgilendirme geçer misiniz? Alınır mı? Alınmaz mı? Almayı düşünüyorum sizi kaç ay götürdü bunları öğrenebilirsem bana çok yardımcı olacaksınız.

Razer Kraken X USB aldım 8 ay jd 710 kullandıktan sonra şu an kardeşim kullanıyor ve sorunsuz çalışıyor kulaklık alabilirsiniz.

Geri
Yukarı