JD SSD hasarlı disk hatası

erdogankr

Decapat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
James Donkey 480 GB
Merhaba arkadaşlar dünden beri James Donkey SSD de bir gariplik sezdim. Cyberpunk güncelliyorum. Değişik değişik hatalar veriyor. Dün gece de Lost Ark'ı Steam'den indirmek için bilgisayarı açık bırakıp yattım. Gece %15 de kalıp "hasarlı disk" hatası vermiş. Ben de HD Tune Pro üzerinden bazı testler gerçekleştirdim. Sonuçları fotoğraf olarak bırakıyorum. Pek anladığım bir konu değil. Sonuçlar neyi gösteriyor? Bu arada 3 yıl birebir değişim garantisi varmış. Faturamı da buldum. Eğer SSD kötü bir durumdaysa İncehesap'a gönderip, yenisini talep edeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-03-05 091231.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-05 091231.png
    204,5 KB · Görüntüleme: 42
  • Ekran görüntüsü 2022-03-05 091210.png
    Ekran görüntüsü 2022-03-05 091210.png
    155,7 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar dünden beri James Donkey SSD de bir gariplik sezdim. Cyberpunk güncelliyorum. Değişik değişik hatalar veriyor. Dün gece de Lost Ark'ı Steam'den indirmek için bilgisayarı açık bırakıp yattım. Gece %15 de kalıp "hasarlı disk" hatası vermiş. Ben de HD Tune Pro üzerinden bazı testler gerçekleştirdim. Sonuçları fotoğraf olarak bırakıyorum. Pek anladığım bir konu değil. Sonuçlar neyi gösteriyor? Bu arada 3 yıl birebir değişim garantisi varmış. Faturamı da buldum. Eğer SSD kötü bir durumdaysa İncehesap'a gönderip, yenisini talep edeceğim. Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Benim SSD Plus diskim bile bundan iyi. Keşke eşeğe binmeyeydiniz.

SSD'de Bozuk bölümler mevcut.

Deneyebilirsiniz fakat değiştirirler mi bilemiyorum.
CrystalDisk İnfo programından SSD sağlığına baktım. Sağlık %100 gösteriyor. :D Şimdi bozulduğuna emin oldum. :D incehesap ile mailleşmem sonucunda gönderin, değişimini sağlayalım cevabını aldım.
Merhaba arkadaşlar ürünü incehesap'a gönderdim. Yaklaşık 6 gün sonra sonuca ulaştım. SSD' nin değişimine karar verildi. Ancak ellerinde james donkey ssd olmadığını belirttiler ve şu modeli gönderelim isterseniz dediler;

''480 GB APACER SSD AS340/480GB 2,5" 550-520 MB/s''

Technopat sosyal'den baktığımda olumlu yorumlar gördüm ve tamam dedim. Sizce iyi yapmış mıyım ? Yukarıda belirttiğim model iyi midir? yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:
CrystalDiskInfo programından SSD sağlığına baktım. Sağlık %100 gösteriyor. :D şimdi bozulduğuna emin oldum. :D İncehesap ile mailleşmem sonucunda gönderin, değişimini sağlayalım cevabını aldım.
Merhaba arkadaşlar ürünü İncehesap'a gönderdim. Yaklaşık 6 gün sonra sonuca ulaştım. SSD'nin değişimine karar verildi. Ancak ellerinde James Donkey SSD olmadığını belirttiler ve şu modeli gönderelim isterseniz dediler;

"480 GB Apacer SSD AS340/480GB 2, 5" 550-520 MB/s''

Technopat Sosyal'den baktığımda olumlu yorumlar gördüm ve tamam dedim. Sizce iyi yapmış mıyım? Yukarıda belirttiğim model iyi midir? Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

İyi güzel bir SSD.

Yeni konular

Geri
Yukarı