JD1000PRO 512 GB alınır mı?

Ürünün kapağında yazandan ziyade içinde yer alanlara odaklanırsanız böyle bir şey demezsiniz. Evet, markanın çoğu ürünü sorunlu, her değil.
Çöpün içindeki yemeği mi alırsınız tabaktakini mi? James Donkey çöpten başka bir şey üretmiyor. Daha iyileri varken yüzüne bile bakılmaz.

Çöpün içindeki yemeği mi alırsınız tabaktakini mi? James Donkey çöpten başka bir şey üretmiyor. Daha iyileri varken yüzüne bile bakılmaz.

JD1000PRO senin dediğin SSD'den daha iyi. NVMe SSD Tierlist Şu Tierlistinde @hakan yaeger bir üst Tier'a koymuş. Bence birazcık örnek al. Onun SSD konularına yazdığı mesajı kadar senin toplam mesajın var.

Bütçeniz nedir?

Hazır sistemin içinde alacağım orada bütçeme en uygun seçenek bu modeldi.

Teşekkür ederim yorumlarınız için bu SSD'yi tercih edeceğim. Uzun dönemde kullanıp kendim test edeceğim artık, iyi mi kötü mü kararı ben vermiş olurum :)

Hazır sistemin içinde alacağım orada bütçeme en uygun seçenek bu modeldi.

Teşekkür ederim yorumlarınız için bu SSD'yi tercih edeceğim. Uzun dönemde kullanıp kendim test edeceğim artık, iyi mi kötü mü kararı ben vermiş olurum :)
Hazır sistemdeyse alternatifleri de görmek gerek. Tek başına alsaydınız CS3030 gibi alternatifler de vardı.

James Donkey gibi çöp bir markanın ürünleri neden alınır anlamış değilim.
Kingston A2000'e de bakabilirsiniz.
Şu yeni üretimleri Intel NAND'lı A2000? Hocam kusura bakmayın ama sadece marka sempatizanlığı bu.

JD ne kadar kaliteli olmasa da bu ürünü belirttiğiniz modelden daha iyi.

James Donkey JD1000PRO 512 GB önerir misiniz? Kullanan var mı?
Kesinlikle ve kesinlikle alma.sıkıntısızmış gibi çalışıyo ama birçok programı çalıştırırken saçma bir şekilde işlemcinize yükleniyo.1 sene sonra fark ettik m2 de sıkıntı olduğunu değişip xpg aldım kadam rahat.dost tavsiyesidir james donkey pişmanlıktır!!!!

Geri
Yukarı