JD450 vs QcK+ XL

InstaFall

Hectopat
Daha fazla  
Steelseries Qck Heat orange mouse pad'imin üzerine kahve döküldüğü için 5 yıl sonra değiştirmek zorundayım. 32'ye 27 boyutu küçük geliyordu, daha büyük bir mouse pad almak istiyorum. 2 Seçenek arasında kaldım:

James Donkey JD450 45x45 -- incehesap 80 TL
Steelseries QcK+ Large 45x40 -- itopya 120 TL (trendyol 109TL güvenilir mi bilmiyorum)

Donkey 5 santim daha fazla ve 40 lira daha ucuz. Hangisini tavsiye edersiniz?

Ayrıca Trendyol'da QcK+'da QcK EDGE dikişli kenar olduğu yazıyor ama fotoğrafta dikiş yok gibi görünüyor. Hangisi doğru? Dikişsiz mouse padleri daha kullanışlı buluyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an QcK+ Howl Edition kullanıyorum ve bundan önce de QcK Mass kullanıyordum ve kesinlikle önerim Steelseries'ten yanadır. James Donkey gibi firmalara pek yönelmemek gerekli. Ayrıca QcK+ Large'ın yanları dikişli değil. Yine de hangi modeli sattıklarından emin olmak için firmaya bir sorun derim.

Şu an QcK+ Howl Edition kullanıyorum ve bundan önce de QcK Mass kullanıyordum ve kesinlikle önerim Steelseries'ten yanadır. James Donkey gibi firmalara pek yönelmemek gerekli. Ayrıca QcK+ Large'ın yanları dikişli değil. Yine de hangi modeli sattıklarından emin olmak için firmaya bir sorun derim.

Teşekkürler, anladığım kadarıyla mouse pad'in iki versiyonu var biri QcK EDGE biri düz trendyol'da satılan hangisi emin değilim ve satıcıya sor seçeneği yok sanırım bulamadım. Sizdeki Howl Edition da dikişli galiba, cs go tarzı oyunlarda flick atarken mouse çarpmıyor mu o dikişli kısma? Hiç kullanmadım şu zamana kadar çok büyük bir fark yaratıyor mu?

Teşekkürler, anladığım kadarıyla mouse pad'in iki versiyonu var biri QcK EDGE biri düz trendyol'da satılan hangisi emin değilim ve satıcıya sor seçeneği yok sanırım bulamadım. Sizdeki Howl Edition da dikişli galiba, cs go tarzı oyunlarda flick atarken mouse çarpmıyor mu o dikişli kısma? Hiç kullanmadım şu zamana kadar çok büyük bir fark yaratıyor mu?
Dikişlerin üstünden geçiyor mouse o konuda sıkıntınız olmasın. Dikişlere takılacak bir dizayn yok yani. 1 milimetre kadar falan daha aşağıda dikişler mousepadin yüzeyine göre.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı