Jean paul gaultier le beau le parfumün en kaliteli muadili nedir?

KaganFidan

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Şu an orijinal parfümleri çok pahalı ve bütçemi aşıyor zaten bana acaba jean paul gaultier le beau le parfum a benzeyen en kaliteli muadil markayı önerir misiniz? Deneylimli kişiler önerirse sevinirim teşekkürler.

Biliyor musun daha dün bende bunu aramıştım :) şöyle bir link buldum ama güvenilir mi bilmiyorum Muadil Parfüm
Eğer olurda alırsan lütfen bu konu altında yazıp beni de bilgilendirirsen çok sevinirim.

Bu markayı ben de araştırıyorum le male le parfum muadilini almayı düşünüyorum sağlam olduğunu duydum fakat çevremde alan kullanan olmadı.

Konuyu takipteyim.

Bunu aldım sonucu yazacağım gelince ama sorun şu orijinal kokuyu bilmiyorum :D bir şeyler yazarım ama yine de.
Alberto sego parfümleri kötü değildir daha önce denemiştim. Bu aldığın markayı hiç deneyimlemedim umarım kalitelidir. Bu kokuyu da bilmiyorum bende araştırma yapıyordum bi kaç gündür muadili var mı diye. Koku geldiğinde güzellik ve kalıcılık olarak tarif edersen çok mutlu olurum.

Aramızdan birisi patlayacak gibi ama hadi bakalım :D

Hocam sen aldın mı peki parfü mü? Eline ulaştığında sen de koku hakkında fikirlerini belirtirsen çok mutlu olurum.

Ayrıyeten instagramda denk geldiğim bir parfümcüde de bu ürün mevcut bakmak isterseniz.

Son düzenleme:
Alberto sego parfümleri kötü değildir daha önce denemiştim. Bu aldığın markayı hiç deneyimlemedim umarım kalitelidir. Bu kokuyu da bilmiyorum bende araştırma yapıyordum bi kaç gündür muadili var mı diye. Koku geldiğinde güzellik ve kalıcılık olarak tarif edersen çok mutlu olurum.

Hocam sen aldın mı peki parfü mü? Eline ulaştığında sen de koku hakkında fikirlerini belirtirsen çok mutlu olurum.

Ayrıyeten instagramda denk geldiğim bir parfümcüde de bu ürün mevcut bakmak isterseniz.
Sen ürünü satın aldın mı ?

Alberto sego parfümleri kötü değildir daha önce denemiştim. Bu aldığın markayı hiç deneyimlemedim umarım kalitelidir. Bu kokuyu da bilmiyorum bende araştırma yapıyordum birkaç gündür muadili var mı diye. Koku geldiğinde güzellik ve kalıcılık olarak tarif edersen çok mutlu olurum.

Ayrıyeten Instagram'da denk geldiğim bir parfümcüde de bu ürün mevcut bakmak isterseniz.

Ben parfüm evinden aldım ancak pişman oldum parfüm kadın parfümü gibi ama bildiğin vanilyalı deodorant gibi orijinaline benzemediğini düşünüyorum çünkü yazlık bir parfüm değil çok ağır mide bulandırıyor.

Geri
Yukarı