Jedi Survivor RX5600XT R5 5600X sistemde texture yüklenmiyor

Recep Km

Hectopat
Arkadaşlar benim sistemi kullanan herkesin texture sorunu yaşadığını fark ettim. 5500XT'de bu sorun yok ya da 5700XT'de bile yok.
Ben bu sorunu nasıl AMD'ye bildireceğim ki fixlesinler? Oyun açılmıyordu, en son sürüme driver 23.4.3'e güncelledim ancak açıldı ama bir türlü bu sorunu çözemedim. Low ve epik ayarlara bile getirsem sorun düzelmiyor.

Sorunu yaşayan başka birisinin videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1600 TL'lik oyuna bak çıldıracağım.
Ekran Görüntüsü (151).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim sistemi kullanan herkesin texture sorunu yaşadığını fark ettim. 5500XT'de bu sorun yok ya da 5700XT'de bile yok.
Ben bu sorunu nasıl AMD'ye bildireceğim ki fixlesinler? Oyun açılmıyordu, en son sürüme driver 23.4.3'e güncelledim ancak açıldı ama bir türlü bu sorunu çözemedim. Low ve epik ayarlara bile getirsem sorun düzelmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Eki Görüntüle 1771948

Reis Allah affetsin sağlam patladım akşam akşam😂 umarım çözersin. AMD forumuna İngilizce şikayet yazmayı dene.

Eki Görüntüle 1771948
Hocam oyunla alakali. Optimizasyonu cok kotu oyunun, neredeyse herkeste var.

Ben sana nereden nasıl yazacağım diyorum sen bana yaz diyorsun!

Hayır 4 GB VRAM kullanlarda bile yok, misal 580 bile yok.

Amd.com'dan yazabilirsin. İyi akşamlar.

Ben sana nereden nasıl yazacağım diyorum sen bana yaz diyorsun!

Hayır 4 GB VRAM kullanlarda bile yok misal 580 bile yok.
MSI Afterburner kullanarak oyun için "VRAM" kullanımı gösterecek şekilde video çekebilir misin?

Daha yüksek kartlarda da yapıyor.

O zaman bana bir video göndersene hangi kartta yapıyor?

MSI Afterburner kullanarak oyun için "VRAM" kullanımı gösterecek şekilde video çekebilir misin?

SSD'ye yüklüyorum yarın atarım bir sıkıntı çıkmazsa ve birisi SSD'ye at diye uyardı. SSD'nin grafiğe bir faydası olur mu? Ben sanmıyorum ama.

Bu oyun da yüksek VRAM kullanan oyunlardan biri. 8 GB VRAM bile yetmezken 6 GB ile böyle olması normal. Texture'ları olabildiğince en düşüğe çek. VRAM sömüren ayarları en düşüğe almayı dene. AMD'lik bir durum yok, oyunun yeni patchlerle optimize edilmesi lazım.

Geri
Yukarı