Jedi Survivor RX5600XT R5 5600X sistemde texture yüklenmiyor

Recep Km

Hectopat
Arkadaşlar benim sistemi kullanan herkesin texture sorunu yaşadığını fark ettim. 5500XT'de bu sorun yok ya da 5700XT'de bile yok.
Ben bu sorunu nasıl AMD'ye bildireceğim ki fixlesinler? Oyun açılmıyordu, en son sürüme driver 23.4.3'e güncelledim ancak açıldı ama bir türlü bu sorunu çözemedim. Low ve epik ayarlara bile getirsem sorun düzelmiyor.

Sorunu yaşayan başka birisinin videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1600 TL'lik oyuna bak çıldıracağım.
Ekran Görüntüsü (151).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyun da yüksek VRAM kullanan oyunlardan biri. 8 GB VRAM bile yetmezken 6 GB ile böyle olması normal. Texture'ları olabildiğince en düşüğe çek. VRAM sömüren ayarları en düşüğe almayı dene. AMD'lik bir durum yok, oyunun yeni patchlerle optimize edilmesi lazım.

Ya kardeşim 1050 Ti'de bile bu sorun yok, VRAM ile kaynaklı değil bu sorunu yaşayan bir kart varsa at bakayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela burada gözüktüğü gibi en yüksekte 8'e dayandığı için çok kaplama gerektiren yerlerde yetmiyor.

Tamam VRAM çok kullanıyor bunun yüzünden FPS düşüşü de olabilir 3-5 saniye geç de yükleyebilir ama eninde sonunda kaplamaları yükler, bu kartta yüklemiyor.

MSI Afterburner kullanarak oyun için "VRAM" kullanımı gösterecek şekilde video çekebilir misin?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı