JEEFO.a virüsü nasıl bulaşıyor?

İsimli kişi

Picopat
Daha fazla  
Bu virüs bana 4 ay önce bulaşti. Format atarak çözdüm. Ama bu virüs tam olarak nasıl bulaşıyor? Windows Defender neden kaldiramiyor? Hintman Pro yüklemeye çalişmiştim açilmadi bile.
Bu virüs PC ne yapiyor?
Nasil bulaşiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Crack, Torrent kullanımından bulaşıyor bu tür virüsler. Defender'ın neden kaldırmadığına gelirsek, zaten Defender'ın kendine hayrı yok o yüzden ben Defender'sız Windows versiyonu kullanıyorum ayrıca hiçbir antivirüs programı kullanmıyorum ve gerekli olduğunu düşünmüuorum. Bilgisayarı daha çok yavaşlatıyorlar. Torrent sitelerindeki her indir butonuna tıklamamakta fayda var :))

Jeefo. A virüsü güvenilir olmayan kaynaklardan indirilen dosyalardan bulaşıyor çoğunlukla, virüs sistemi ve programları yavaşlatıp enfekte ediyor. Defender konusuna gelirsek lafını bile etmemek lazım bir şeyi tespit edebildiği yok zaten.

Crack, Torrent kullanımından bulaşıyor bu tür virüsler. Defender'ın neden kaldırmadığına gelirsek, zaten Defender'ın kendine hayrı yok o yüzden ben Defender'sız Windows versiyonu kullanıyorum ayrıca hiçbir antivirüs programı kullanmıyorum ve gerekli olduğunu düşünmüuorum. Bilgisayarı daha çok yavaşlatıyorlar. Torrent sitelerindeki her indir butonuna tıklamamakta fayda var :))
Defender beni 30 defa falan kurtarmıştır, şu defenderi linçlemeyin(Win 10). Tamam bir Kaspersky değil ama basit korumayı yapıyor.

Geri
Yukarı