Jetlisans'tan Key alınır mı?

JetLisans'tan alışveriş yapmıştım. Alışverişten önce canlı desteğe hangi key türü gönderiliyor diye yazdığımda MAK ve Retail karışık geliyor, eğer MAK gelirse istek üzerine Retail key ile değişim yapıyoruz demişlerdi. Alışverişi yaptım, MAK olduğunu gördüm. Canlı desteğe yazdığım anda yeni bir Retail key gönderdiler. Şu an sorunsuz kullanıyorum.

Amazon'da 7,5 TL'ye satan bir yer varmış, orası da Retail key sattığını söylüyor, yorumlarda Retail key yerine MAK key gelen bir kişinin olduğunu gördüm, MAK key olduğunu bildirince ona da Retail bir key ile değişim yapmışlar.

Ben olsam alışveriş öncesi Amazon'da 7,5 TL'ye satan yerle iletişime geçip MAK veya OEM key geldiğinde Retail bir key ile değişim yapıyorlar mı diye sorup cevaba göre alışveriş yapardım. Eğer değişim yapmıyorlarsa JetLisans öneririm.

MAK kullanmanızı tavsiye etmiyorum, OEM keyler de tek bilgisayar için, Retail keyler de tek bilgisayar için ancak bir bilgisayardan kaldırıp başka bir bilgisayarda kullanılabiliyor, OEM'de bu mümkün değil. Bir bilgisayardan kaldırıp diğer bilgisayarlarda kullanılamıyor.

MAK keylerde ise bir kullanma sınırı oluyor, aynı keyi başka kişiler de kullanırsa ve kullanan kişi sayısı belli bir sayıyı geçerse key patlar, iptal olur. O yüzden tavsiye etmiyorum.

Ben de aldım, MAK key çıktı. Forumda önerildiği için bu siteyi kullanmıştım, kullanmasaydım daha iyiydi.
Canlı desteğe MAK key çıktığını ekran görüntüleriyle birlikte iletirseniz Retail bir key ile değişim yapıyorlar, en azından bende yapmışlardı.

Hocam arkadaşın bahsettiği 30 TL'lik key bu. Adamlara 10 defa yazdım key OEM midir diye bir Allah'ın kulu evet ya da hayır demedi, ben de aldım, MAK key çıktı. Alıp almamak arkadaşa kalmış. Forumda önerildiği için bu siteyi kullanmıştım, kullanmasaydım daha iyiydi.
Hocam bende jet lisanstan almıştım bende de mak çıkmıştı desteğe yazarsanız hatalarını telafi ediyorlar retaile döndürmüştüm keyi.

Hocam bende jet lisanstan almıştım bende de mak çıkmıştı desteğe yazarsanız hatalarını telafi ediyorlar retaile döndürmüştüm keyi.
Hocam lisansınız hâla MAK.

Hayır, Retail durumda hocam. Nereden çıkardınız?
Lisans.png

Son düzenleme:
Hocam bilgilendirmeler için teşekkürler yarın ben de yazacağım jetlisans desteğine. Bu arada lisans anahtarını değiştirmek için format gerekiyor mu?

Hocam bilgilendirmeler için teşekkürler yarın ben de yazacağım jetlisans desteğine. Bu arada lisans anahtarını değiştirmek için format gerekiyor mu?
Hayır gerekmiyor hocam. Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme > Ürün anahtarını değiştir kısmından değişebilirsiniz.
Hayır gerekmiyor, etkinleştirme kısmından ''Ürün anahtarını değiştir'' yazan yere basacaksınız.
Eki Görüntüle 1041014
Hep aynı anda yazıyoruz. :D

Hayır gerekmiyor hocam. Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik > Etkinleştirme > Ürün anahtarını değiştir kısmından değişebilirsiniz.

Hep aynı anda yazıyoruz. :D

Hocam öncelikle günaydın kmspricomun bitmesine 21 gün kaldı, lisans suresi bitmeden baska key kullanabiliyor muyum?

Hocam öncelikle günaydın kmspricomun bitmesine 21 gün kaldı, lisans suresi bitmeden baska key kullanabiliyor muyum?
Günaydın hocam. Kmspico kullandıysanız onun süresi yoktur 21 gün sonra kendini yenileyecektir öyle çalışıyor zaten. Temiz kurulum yapıp, kmspico'dan kurtulup key almanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı