OEM key alınır mı?

Korsan ise ne olur ne gibi sıkıntı çıkarır?

Korsan ise ne olur ne gibi sıkıntı çıkarır?

Boşa para vermiş gibi olursun eğer korsan lisans ise, güvenlik konusunda belki bir sıkıntı çıkabilir farklı bir sunucuya bağlanıp etkinleştiyse. Çok ucuz bir lisans değilse böyle problemler yaşamazsın bence.

Boşa para vermiş gibi olursun eğer korsan lisans ise, güvenlik konusunda belki bir sıkıntı çıkabilir farklı bir sunucuya bağlanıp etkinleştiyse. Çok ucuz bir lisans değilse böyle problemler yaşamazsın bence.
Hocam bu 15tl olanı almıştım pttavmden denedim olmadı işte şuan etkinleştirilmedi diyor o zaman bir sunucuya daha bağlanmamıştır değilmi?

Hocam bu 15TL olanı almıştım PttAVM'den denedim olmadı işte şu an etkinleştirilmedi diyor o zaman bir sunucuya daha bağlanmamıştır değil mi?

Aldığın yere sorabilirsin neden çalışmadığını, sanırım telefonla etkinleştirme yapman gerekiyordu.

Hayır, normal OEM ve Retail keylerin KMSpico ile alakası olacağını düşünmüyorum. Aldığınız yere göre değişebilir. Verilen lisans anahtarını Google'a aratırsanız KMSpico veya korsan lisans ise zaten çıkar muhtemelen.

Burası lisans için öneriliyor.

Buradan aldığım key OEM olmasına rağmen 2 PC'de çalıştı bilginiz olsun. 3.'yü denemedim. CMD'den sorguladığımda OEM gözüküyor fakat işte bir terslik var. OEM ne olursa olsun sadece 1 PC'de çalışır ve anakarta gömülür.

Evet oyle dediler ama dediğim gibi herhangi bir sunucuya bağlanma durumu olamamıştır herhalde çünkü etkinleştirilmedi diyor değil mi?

KMSpico sunucularına bağlansa bile bilgisayarını havaya uçurmayacaklar, bir şey olmaz. Muhtemelen telefonla etkinleştirmen lazım o anahtarı.

Buradan aldığım key OEM olmasına rağmen 2 PC'de çalıştı bilginiz olsun. 3.'yü denemedim. CMD'den sorguladığımda OEM gözüküyor fakat işte bir terslik var. OEM ne olursa olsun sadece 1 PC'de çalışır ve anakarta gömülür.

Onlara sorabilirsin ama sıkıntı çıkarmıyorsa sorun yok bence.

KMSpico sunucularına bağlansa bile bilgisayarını havaya uçurmayacaklar, bir şey olmaz. Muhtemelen telefonla etkinleştirmen lazım o anahtarı.

Onlara sorabilirsin ama sıkıntı çıkarmıyorsa sorun yok bence.
Sordum, bazen bu tarz olay yaşanabiliyor falan diyorlar. Fakat OEM'de bu mümkün değil, tek PC'de çalışması gerekiyordu sadece.

Bunda bir sorun olmaz heralde?

Geri
Yukarı