Jetlogi Papara kartını getirmiyor

izayoi

Picopat
Merhaba iyi akşamlar, jetlogi 10 günden fazla süreye randevu vermişti, teslim tarihinin bu kadar uzun süre olarak belirtildiğinde biraz kuşkulanmıştım. O gün geldi kargonuz yola çıktı veya şöyle oldu diye hiçbir haber yok. Gelen giden olmadı. Eski konularda benzer sorun yaşayanlar olmuş, böyle olması normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi akşamlar, jetlogi 10 günden fazla süreye randevu vermişti, teslim tarihinin bu kadar uzun süre olarak belirtildiğinde biraz kuşkulanmıştım. O gün geldi kargonuz yola çıktı veya şöyle oldu diye hiçbir haber yok. Gelen giden olmadı. Eski konularda benzer sorun yaşayanlar olmuş, böyle olması normal mi?

Benim de aynı şekil ocak ın 8'inde kartı istedim 12'sinde verildi ancak hala şubede.

Maalesef hala şubede bi gelişme yok.
İlk defa bir kargo firmasının bu tavrına şahit oldum. Normalde bütün kargolar en geç 4-5 günde gelir, genelde 2 günde geliyor. Önce 15 gün ileriye randevu verildi, randevu tarihinden de 5 gün ekstra zaman geçti buna rağmen kartın gönderilmesiyle ilgili hiçbir haber yok. Kargoya randevu verilmesini de ilk kez gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı