İnceleme Jieshuo RX580 8 GB DDR5 ekran kartı

Bende web yazılım için aldım o kartı gayette iş görüyor.
Zaten kullandığımız programlar çok zorlamıyor sistemi. Android Emülatörü çok hızlı çalıştırıyor. Benim için önemli olan bu. Program hızlı yaptığım kodlamayı hızlı test ediyorum zamandan tasarruf ediyorum. Render gibi yüksek bir işimiz olmadığı için gayet biz gibiler için ideal. Arada 1080p de oyun açıyor. Oynadığım oyunlarda yeterli FPS veriyor. Yeterli şuan. Bu forumda genel kitle oyun odaklı bakıyor olaya onu gördüm. Normal karşılıyorum artık. Geceniz güzel olsun

Para adamın, zevk adamın. Kimseden tavsiye istememiş. Aldığı ürünün incelemesini paylaştığı bir konu. Arkadaşlar madem parçalar konusunda bu kadar bilgilisiniz "yardım isteyen" arkadaşlara yardım edin. Sizinki görüş paylaşmak değil kötülemek. Üstelik adam inceleme konusu açtığını, hata yaptığını, artık aldığını ve yapacak bir şeyi olmadığını belirtiyor.

Teşekkürler görüş ve desteğin için. Malesef alıştım artık. Ürün incelemesi konusu sisteme döndü ona gülüyorum gerçekten Konu başında belirttim acemilik vardı teknolojiye uzak kaldım diye. Foruma alıştık artık. Güzel aktif bir forum. İyi öneriler ve bilgiler mevcut.

Ben ürünü birincisi Çin'den almadım. Türkiye'den sipariş verdim. Yardım konusu değil ürün hakkında bilgi ve görüş almak için konu açtım. Burası dile tekrar getiriyorum ürün inceleme konusu. Herhangi bir sistem önermiyorum. Yaptığım incelemenin sonucunu paylaştım hepsi bu. Ama nedense hala konu farklı noktaya geliyor gerçekten anlamış değilim. Evet bu ekran kartını aldım. Bütçeme uygundu biraz acele verilmiş karardı ama benim işimi oldukça iyi görüyor. Bu benim için önemli. Ben ısrarla demiyorum ki iyi bir ürün veya kesinlikle bu ürünü alın. Bu maksat ile zaten ürünü almak isteyen varsa artısı ve eksisini görmesi açısından bu konuyu açtım o kadar. İlk makalem olması açısından da böyle bir içerik ürettim. Burda hadi ben alıştım lakin destek veren insanları da elişririr duruma geçmemize pes diyorum. Sağlıcakla...

İnceleme oldukça başarılı olmuş. Emeğinize sağlık.
Teşekkür ederim düşünceniz ve cevabınız için

Ekran kartı incelemesi yapılmış. Konuyu başka yere çekmeye gerek yok.

Herkes farkında bütçenin çok kötü değerlendirildiğinin. Adam istediği yere parasını harcar isterse kaldırır duvara vurur bilgisayarı. Memnun olduğu sürece bizi ilgilendirmez. Yardım isterse de ederiz.

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın, konuyu baştan sona okudum klasik Technopat önericileri basmış burayı, 2K sistem dersin 5K ekle şunu el derler boş verin hocam fikirlerinin bir önemi yok onların.

Yapabileceğim naçizane tavsiye sıvı soğutma arkaya takılırsa daha güzel bir görüntü olabilir.

Bilgisayarını güle ,güle ,iyi günlerinde kullan .
Teşekkür ediyorum
Bende çok mutluyum hayatında 60 dereceyi görmedi ve 115watt TDP ile çalışıyor
Evet ürünün ısı performansı gerçekten iyi. Tam yük altında 70 dereceyi geçmedi.
Eyvallah dostum nacizane güzel düşüncen için. Malesef bu forumda sanırım bana takılan bir genç tayfa var. Ama alıştım artık
Üstadım güzel yorumların için teşekkürler. İlk arkaya taktım ama istediğim gibi performans alamadım. Hem de ekstra bir fan daha taktım o nedenle o bölgeye tam sığmadığı için üst tarafa yerleştirdim. Şimdi daha iyi bir performans sağlıyor. Önerin ve güzel düşüncelerin için teşekkür ediyorum. İyi sosyaller

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…