Sapphire R7 250 - 2 GB - GDDR3 - 128 Bit Ekran Kartı İncelemesi

geçenlerde bf3 ü indirdim kartım amd r7 250 128 bit gddr3 işlemcim i7 4790 - ram 8gb 1600mhz bf3 ü ultrada kasmadan açıyor :) anlamadım ama valla açıyor yani :)

3 gün önce bende aldım bu kartı call of duty modern warfare 3 ü en yüksek ayarlarda 45 fps de oynuyorum lol ü 250 300 yer yer 550 fps bile görüyorum
Kardeşim senin sistemin ne bendede aynı kart var LoL de ayarları yükseğe alıyorum 60 70 fps alıyorum. Acaba biryerden birşeymi yapmam lazım ama ayarların hepsine baktım bana yardımcı olursanız sevinirim

Kardeşim senin sistemin ne bendede aynı kart var LoL de ayarları yükseğe alıyorum 60 70 fps alıyorum. Acaba biryerden birşeymi yapmam lazım ama ayarların hepsine baktım bana yardımcı olursanız sevinirim
kardeş öncelikle lol e yeni güncellemeler geldi :) lolde bende şuan 70 fps ile oynuyorum zaten lol tarzı oyunlar min 60 fps olması lazım sorun yapma onu - diger sistem özelliklerim işlemci-intel core i4790 3.6ghz - 8gb ram 1600mhz ddr3 300w psu 19/a metro 2033 gibi agır oyunları high 1080p de oynatıyor bi problemim yok yani :) karta overlock yapmayı dene ..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı