Jilet Kılları Sertleştirir mi?

Kurapika

Decapat
Daha fazla  
İyi forumlar arkadaşlar. Kol ve bacaklarımdakı kılları daha önce hiç almamıştım ve artık görüntü açısından rahatsız ettiğinden dolayı makasla kısaltıp jiletle tamamen kestim ama bu sefer de tabiri caizse tavuk kıçına benzedi ve esmer olduğumdan dolayı hiç yakışmadı. Neyse, sorum şu: Kıllar yeniden uzamaya başladığında daha kalın ve siyah mı çıkar, yoksa yine eskisi gibi normal mi çıkar? Ayrıca direkt sıfıra vurmaktansa makine ile kısaltmak daha iyi sanırsam.

İyi forumlar arkadaşlar. Kol ve bacaklarımdakı kılları daha önce hiç almamıştım ve artık görüntü açısından rahatsız ettiğinden dolayı makasla kısaltıp jiletle tamamen kestim ama bu sefer de tabiri caizse tavuk kıçına benzedi ve esmer olduğumdan dolayı hiç yakışmadı. Neyse, sorum şu: Kıllar yeniden uzamaya başladığında daha kalın ve siyah mı çıkar, yoksa yine eskisi gibi normal mi çıkar? Ayrıca direkt sıfıra vurmaktansa makine ile kısaltmak daha iyi sanırsam.
Makineyle almanız yaşınız küçükse daha iyi olacaktır.

Muhtemelen daha kalın çıkacaktır. Fikir olarak hoşunuza gitmeyebilir fakat jilet ile kısaltacağınıza ağda ile komple alın. Kısaltmaktansa kökten almanız daha mantıklı.

Tüy dökücü veya ağda kullanın hocam. Jiletle alınca 2-3 gün sonra tekrar çıkıyor ve bacaklarınızı birbirine sürtünce iğrenç bir hissiyat oluşuyor.
Hocam önerebileceğiniz herhangi bir tüy dökücü krem markası var mıdır? Bir de örneğin bir paket tüy dökücü kaç kere kullanılabilir? 1 kere falansa çok maliyetli oluyor.
Makine daha iyi bir seçim olmaz mı? Yanlışsam düzeltin lütfen.
Evet bence de daha iyi. Keşke makineyle halletseydim.

Geri
Yukarı