15 yaşında jilet ile kılları almak sorun olur mu?

Genital bölgedeki kılları jiletle alabilirsin. Yalnız banyo olan jiletlerle al, diğerleri uygun değildir. Sakalı bıyığıda al kardeşim, niye bişey olsun :D Yalnız üstteki arkadaşların dediği gibi kaşlarını cımbızla al. Elindeki kılları almanın eğer erkeksen hiçbir mantıklı açıklaması yok.

Genital bölgedeki kılları jiletle alabilirsin. Yalnız banyo olan jiletlerle al, diğerleri uygun değildir. Sakalı bıyığıda al kardeşim, niye bişey olsun :D Yalnız üstteki arkadaşların dediği gibi kaşlarını cımbızla al. Elindeki kılları almanın eğer erkeksen hiçbir mantıklı açıklaması yok.
Elde ki kılları almayınca insan şempanze'ye benziyor hocam.

El bölgesindeki kıllar alınmayınca hiç güzel bir görüntü olmuyor, düşünün birisiyle el sıkışacaksınız adamın parmakları full kıllı dışardan söylemeseniz bile içinizden kötü bi düşünce geçer.

15 yaşındayım, ergenlik bıyığı ve benzeri biraz çıkmış çirkin duruyordu almak istiyordum ama korkuyordum. Bugün bir heyecana geldim ilk başta bıyığı aldım jiletle güzel durdu bence sonra kaş ortasını biraz aldım. En sondada parmakların üstündeki kılları görünüş açısından daha iyi oldu da ileride sorun olur mu merak ediyorum kimseye sormadan etmeden bir anlık gaz ile kesiverdim.

Bıyık tamamda kaş ortası nedir hocam kaş ortasını ya ağda yapın ya da cımbızla alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı