Jim Browning Efsanesi ve "Tech Support Scams"

Makaleler
110
Bu adamı sanırım 4 senedir takip ediyorum ve gerçekten YouTube'daki nadide kaliteli içerik üreticilerinden birisi. Bilenler vardır ancak bilmeyenler olabilir diye sizlerle paylaşmak istedim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Tam olarak ne yapıyor? Anlamadım.

Dolandırıcı avcısı, @24099 hocamın deyimi ile.

Saçma sitelere girdiğinizde, karınıza "Bilgisayarınıza virüs bulaştı. Kaldırmak için şu numarayı arayın" diye pop-up'lar çıkar ya, bu adam o numaraları arayıp dolandırıcıları ve bilgisayar korsanlarını ifşa ediyor.

Dolandırıcıların peşine düşen birisi. kimisini ifşa ediyor, kimisini oynatıyor, kimisiyle de kafa buluyor. Araştırmacı.

Dolandırıcı avcısı, @24099 hocamın deyimi ile.

Saçma sitelere girdiğinizde, karınıza "bilgisayarınıza virüs bulaştı. Kaldırmak için şu numarayı arayın" diye pop-up'lar çıkar ya, bu adam o numaraları arayıp dolandırıcıları ve bilgisayar korsanlarını ifşa ediyor.

Süpermiş. Tam ilgi alanım ve merak ettiğim bir şey bu. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz ve vesile olduğunuz için 😊.

Yeni konular

Geri
Yukarı