Jinekomasti ameliyatı ücreti 2024 yılında ne kadar?

Tabii ücretsiz olmayabilir tam fiyatı bilmiyorum ama bence asgari ücret seviyesinde de olmamalı diye düşünüyorum.
Fikrini kötülediğim yok ancak neden asgari ücret seviyesinde olmaması gerektiğini düşünüyorsun?

Bir işede siyaset girmesin.
Doğru dedin, kusura bakma. Sürekli verdiğimiz vergilerin halkın iyiliği yerine başkalarının eğlencesi için toz olduğunu görmek beni rahatsız ettiği için ister istemez dilime geliyor.

Fikrini kötülediğim yok ancak neden asgari ücret seviyesinde olmaması gerektiğini düşünüyorsun?
Ameliyat araştırdığıma göre gayet basit ve kısa süreli. Yatış bile vermedikleri oluyormuş. Ve devletimiz sosyal bir devlet. Bu küçük operasyon için asgari ücret seviyesinde bir meblağ uygun değil diye düşünüyorum. Bence devlet hastanesinde yapılacak hiçbir ameliyat bu kadar olmamalı.

Ameliyat araştırdığıma göre gayet basit ve kısa süreli. Yatış bile vermedikleri oluyormuş. Ve devletimiz sosyal bir devlet. Bu küçük operasyon için asgari ücret seviyesinde bir meblağ uygun değil diye düşünüyorum. Bence devlet hastanesinde yapılacak hiçbir ameliyat bu kadar olmamalı.
Kusura bakma hocam dediğin şeyi yanlış anlamışım. Ben asgari ücret seviyesinde olmamalı dediğinde böyle ameliyatların daha yüksek olması gerektiğini düşündüğünü sandım. Aynı görüşteyim, devletin söz konusu halkın sağlığı olduğu zaman gerekirse elini taşın altına koyması gerekir.

Yeni konular

Geri
Yukarı