Jira 53.000 beğeniye ulaştı!

Eyvallah kardeşim. :) Seni de özledim uzun süredir görüşemiyoruz. :D
Üniversiteden sonunda mezun oldum kardeşim, 7 yıllık tatilimin sonuna geldim. Pandemi sürecini lehine çeviren tek insan olabilirim. Attım dört bira, şimdi de vodka içiyorum. Baktım seninle ilgili konu açılmış, boş geçmem imkansız. :) Umarım iyisindir, her şey yolundadır. :)

@luci666 Tebrik ederim, hayatının geri kalanında başarılar seninle olsun dostum. Eve geleli yeni oldu sayılır. Yorgunum ve yatacaktım, baktım birkaç muhabbet konusu var, takılayım birazcık dedim. Bu arada afiyet olsun, yarasın kardeşim. :)

Ben de iyiyim, ne olsun, benimkiyle devam. :)

@luci666 Tebrik ederim, hayatının geri kalanında başarılar seninle olsun dostum. Eve geleli yeni oldu sayılır. Yorgunum ve yatacaktım, baktım birkaç muhabbet konusu var, takılayım birazcık dedim. Bu arada afiyet olsun, yarasın kardeşim. :)

Ben de iyiyim, ne olsun, benimkiyle devam. :)
Doktor hanımı kaçırma, seni nakış gibi işlemiş belli. :) Yorgunluğuna ve uykusuzluğuna bir şarkı armağan ediyorum, iyi geceler kardeşlik. <3

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sağlam para kazanıyorsundur şimdi he. Adresin falan da gizli şimdi garajında vardır 2-3 tane gür gür makina.
Tanıdık bir rüya gibi geldi bu bana... :D

@luci666 Benim grubu atmışsın, kralsın, iyi geceler kardeşim <3 :)

Yeni konular

Geri
Yukarı