Joker Filmine -18 Olup Girilebilir Mi?

yemrewest

Hectopat
Joker filmine gitmek istiyorum fakat 18 yaşından küçüğüm. Zamanında 10 yaşındayken +13 filmle girmiştim. O zaman da Forum İstanbul'daki Cinemaximum'da izlemiştim. Şu an 14 yaşındayım Joker'e alırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeşim, bu son yıllarda yaş sınırlamasına çok dikkat ediyorlar, bizim arkadaş 17 yaşında olduğu için almadılar. çok katılar ama şansını dene istersen.

Arkadaşa katılıyorum. Çok fazla kurumsal bir yer değilse gidersin. Biz 7-8 arkadaş Pazartesi günü gittik. Lise son sınıf öğrencisiyiz. 17 yaşındayız yani. Okulu ektik bir günlüğüne. Saat 11.30 da gittik koca salonda kimse yoktu. Sinema kısmı bomboştu yani. Koca salonda sadece biz vardık. Kafamıza göre takıldık, filmimizi seyrettik geldik.

İnternetten biletini al film başladıktan 5-10 dakika sonra gir. Köşelerden koltuk al ve uzun boylu görünmeye çalış. Mümkün olduğunca siyah giyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı