18 Yaşında Değilim Ancak Joker Filmine Gitmek İstiyorum

• Konuyu başlatan Sanch
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 7B
Pek kafama takmıyorum, her şartta giderim de ne yapmam gerekiyor bileyim ve rezil olmayayım.
3 ekimde cinemaxmumdan bilet aldık. Yanımda amcam vardı. 18 yaşına 1gün kalsa bile alamıyoruz dediler. Cinemaxmum olan sinemalara gitmeyin. (yaş 17)
Ebeveyn ile gitsem arkadaşlar?
Film net +18 dedi ben amcamla gittim almadolar :d

Bugün okulda 2 arkadaşım farklı seanslarda aynı yerde girmişler sinemaya bir problem olmamış.Üstelik cinemaximum . Kalabalık bir zamanda gidersen alırlar senide.

g.o bileti alamadınmı girdikten sonramı sıkıntı oldu ?
Vermediler bileti reis. 12 saatte 4 seans ve 2 sinema denedim olmadı. Şimdi PC'den izledim. Manyak bir Joker hayranı olarak neden bu filmin +18 olduğunu anladım. İyi ki +18 yapmışlar. Kafam baya kaos içinde şuan.

Cine maximum da bileti dayıma aldırdım sonra merdivenden çıkyığım anda kimlik sordular almadılar içeri ben de jokerr biletini verip hareket 8 filmi için aldım :D hadi bakalım

Vermediler bileti reis. 12 saatte 4 seans ve 2 sinema denedim olmadı. Şimdi PC'den izledim. Manyak bir Joker hayranı olarak neden bu filmin +18 olduğunu anladım. İyi ki +18 yapmışlar. Kafam baya kaos içinde şuan.
İnternetten alıp denicez bir arkadaşımla gişeden almamak lazım.
Cine maximum da bileti dayıma aldırdım sonra merdivenden çıkyığım anda kimlik sordular almadılar içeri ben de jokerr biletini verip hareket 8 filmi için aldım :D hadi bakalım
hmm peki kalabalık bi saatmiydi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı