Joker Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yeni Joker'i beğendiniz mi?

• Oy verenlerin toplamı
    14
  • Anket kapandı .
Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Joker karakterinin ortaya çıkış hikayesinin anlatıldığı Joker filminden ilk fragman geldi. Joker'i Joaquin Phoenix'in canlandıracağı filmin vizyon tarihi 8 Ekim 2019 olarak belirlenmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ne ya? Bunun Joker'le alakası yok ki. Resmen mağdur birini yaratmışlar. Joker, deliliğin vücut bulmuş hali olması gerekiyordu. Jack Nicholson'dan sonra Heath Ledger, Joker karakterini zirveye ulaştırdı bence. Ve sonrasında gerçek Joker sadece oydu benim için. Suicide Squad'daki Joker (Jared Leto) vari şey hakkında konuşmak bile istemiyorum zaten:)

Harley Quinn filmi yapılacağı zaman da iki çocuklu bir ev hanımı rolüne sokmazlar o kadını umarım:)

Heath Ledger birçoğumuz efsanedir ancak Joaquin Phoenix de bu film ile birlikte muhakkak unutulmayacaklar arasında yerini alacaktır. DC sinematik evreni içerisinde en başarılı film olacağı şüphesiz.

Bu ne ya? Bunun Joker'le alakası yok ki. Resmen mağdur birini yaratmışlar. Joker, deliliğin vücut bulmuş hali olması gerekiyordu. Jack Nicholson'dan sonra Heath Ledger, Joker karakterini zirveye ulaştırdı bence. Ve sonrasında gerçek Joker sadece oydu benim için. Suicide Squad'daki Joker (Jared Leto) vari şey hakkında konuşmak bile istemiyorum zaten:)

Harley Quinn filmi yapılacağı zaman da iki çocuklu bir ev hanımı rolüne sokmazlar o kadını umarım:)

Joker'in başlangıç hikayesini anlattığı için olabilir mi? Heath Ledger'dan gördüğünüz Joker tamamen dönüşmüş haliydi...

Joker direk psikopat olarak doğmuyor. Onun da origini var. ;)

Filmi boşverin, Joaquin Phoenix'i çook yetenekli buluyorum ya. Aktörlüğü bambaşka bir boyutta, öyle torpilli sadece güzel diye kendini izleten Holywood oyuncularından değildir kendisi. Çocukluktan beri buralarda.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı