Joker Multiversus'a ekleniyor!

@Caped ilk cümlede belirttiğim gibi oyunun belli başlı sorunları vardı ve içerik sıkıntıları vardı o yüzden iyi durumda değillerdi oyuncuyu tutma anlamında, oyunun serverları Mart 2023'te kapatıldı yani Mart'tan sonraki oyuncu sayıları anlamsız. Bu ay da 28'inde Full sürümüyle çıkış yapacak. joker'de Full sürüm çıkınca oynayabileceğimiz yeni bir karakter.

Ayrıca oyun PlayStation 4/5, Xbox one/ series x/series S, Epic Games ve Steam platformlarında mevcut, sadece Steam oyuncu sayısının çok bir anlamı olmuyor o yüzden.

Oyuna joker gelince oyunun bir anda çağ atlayacagini düşünmüyorum o yüzden yine ilk zamanki gibi hypelanirsa 10 bin falan oynanir sonra 1 yil icinde yine 100 kişiye düşer.

Oyuna joker gelince oyunun bir anda çağ atlayacagini düşünmüyorum o yüzden yine ilk zamanki gibi hypelanirsa 10 bin falan oynanir sonra 1 yil icinde yine 100 kişiye düşer.
Oyuna sadece Joker gelmedi, bir sürü iyileştirme yapıldı progression, netcode, hitbox vb. tarafında ki bu sorunlar daha önemliydi, özellikle netcode. Yeni bir pve/campaign modu ekleniyor, yeni karakterler ve mapler de önemli tabii ve sadece Joker gelmeyecek, başka karakterler de gelecek yeni. 2 tane yeni map de duyuruldu.

Benim açımdan zaten oyuncu sayısı çok önemli değil, oyun açık kalabilsin, oynayabilelim, sürekli yeni içerik, sezonlar getirebilsinler yeter benim için. Bir nevi Brawhalla gibi.

İlk zamanki gibi hypelandığında (Open Beta olmasına rağmen, full sürüm değil) ve çıktığında ortalama 67 bin oyuncusu varmış sizin attığınız resme göre (150 bin de peak oyuncu). 10 bin olacağını sanmıyorum full sürüm çıkışı için, çok daha fazla olur.

1715323657268.png

Son düzenleme:
Oyuna sadece joker gelmedi, bir sürü iyileştirme yapıldı progression, netcode, hitbox vb. tarafında ki bu sorunlar daha önemliydi, özellikle netcode. Yeni bir pve/campaign modu ekleniyor, yeni karakterler ve mapler de önemli tabii ve sadece joker gelmeyecek, başka karakterler de gelecek yeni. 2 tane yeni map de duyuruldu.

Benim açımdan zaten oyuncu sayısı çok önemli değil, oyun açık kalabilsin, oynayabilelim, sürekli yeni içerik, sezonlar getirebilsinler yeter benim için. Bir nevi brawhalla gibi.

İlk zamanki gibi hypelandığında (open beta olmasına rağmen, Full sürüm değil) ve çıktığında ortalama 67 bin oyuncusu varmış sizin attığınız resme göre (150 bin de peak oyuncu). 10 bin olacağını sanmıyorum Full sürüm çıkışı için, çok daha fazla olur.

Eki Görüntüle 2191560

Brawlhalla'yı katlar bu oyun ama millet ne hikmetse Brawlhalla oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı