Joystick ve Direksiyon Seti Tavsiyesi

TDSDoctor

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, yazın joystick almayı düşünüyorum ama klavye ve mouse çok uzun süre kullandım adapte olabilir miyim bilmiyorum. Bir de direksiyon seti almayı düşünüyorum, sizce gerekli mi? Hemen sıkılabileceğim bir şey mi? Ona göre alacağım. Bir de joystick ve direksiyon seti önerileriniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama kullanıcının yeni modeller içinde tercih ettiği genelde Logitceh G29 veya G920'dir. Ayrıca ikinci el G27 seriler var, çok daha uygun fiyatla onları da düşünebilirsin. Onun dışında ucuz bazı markalar var, pek tavsiye etmiyorum.

Bozulursa kalırsın denmiş ama aldığın yere göre değişir bence. Logitech'in küresel garantisini bilmiyorum ama ben Mediamarkt'tan almıştım, tamir görmüş vites vermişler. İlk kurulumda fark edip kullanmadan hemen iade ettim, bir kaç güne yenisini verdiler. Bunun dışında Logitech'in servisiyle ilgili bir yorum yapamam, hiç kullanmadım çünkü.

Çabuk sıkılma konusu tamamen seninle ilgilidir. Buradan bir yorum yapamayız. Şahsen ilk başlarda direksiyonla ETS2'de çok vakit geçirirdim ama şimdi iş güç sebebiyle pek uğraşamıyorum. Uzun süre oynamadığımda çok özlüyor muyum? Hayır. Kullandığımda hâlâ eğleniyor muyum? Evet.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı