Jujutsu kaisen resmi Türkçe dublajı var mı?

Daha fazla  
Jujutsu kaisen resmi Türkçe dublajı var mı? Anizuizm'de TR dublaj seçeneği olduğunu gördüm, resmi dublaj mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi dublaj yok. Bu adını verdiğin site paralı üyelik sattığı için kendi çapında dublaj yapmış olmalı. Ancak animelerde dublaja gerek yok. Animeler Japonca dışında hiçbir dilde kendini o kadar güzel ifade edemez. Bazı editlerde Death Note'un 10'a yakın dilde farklı sahnelerini görmüştüm de neredeyse hepsi kötüydü.

Orijinal ve lisansli olmasinin imkani yok. Ki kim animeyi turkce dublajli izlemek ister ki? soyle bir sey cikmistir ortaya buyuk ihtimalle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Orijinal ve lisansli olmasinin imkani yok. Ki kim animeyi turkce dublajli izlemek ister ki? soyle bir sey cikmistir ortaya buyuk ihtimalle
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Efsanedir bu dublaj fmsllfldşdşeşd

Jujutsu kaisen resmi Türkçe dublajı var mı? Anizuizm'de TR dublaj seçeneği olduğunu gördüm, resmi dublaj mı?

Hocam bazı animelerde İngilizce dublaj var ama o bile tutmuyor yani. Yanlış yazılmış da olabilir ayrıca dublaj hiç görmedim ben. Japon yapımı bir üründe en iyi japonce olur. Nasıl biz Hollywood'ları asla Türkçe dublaj izlemiyorsak animelerde de izlememeliyiz zaten.

Geri
Yukarı