Jumbum güvenilir mi?

Ön sipariş ile almayı düşünüyorum ama bu siteyi ilk kez gördüm, bilginiz var mı?

İndirim kuponu mu dedin :D Bende isterem :D

Güvenilir. Müşterim kullanmıştı.
Promo Code : TP-240-RGB
Tutar: 10 usd
Adet: 3 Kişi
Link: https://www.jumbum.com/ARCTIC-Liquid-Freezer-II-240-RGB-Kontrolculu

@jumbum Sitenizden sıvı soğutucu almayı düşünüyorum. Havale ile para gönderebilirim ama sonra ürün elimizde yok, iade yapacağız gibi durumlar olacak mı? O konuda çok yorum yapılmış Amazonda.
Daha da önemlisi olarak kesinlikle QC pass geçmiş Artic sıvı soğutucuları yolluyorsunuz dimi? Geçen yıldan kalma olanları değil?

Son olarak yıl 2023 neden hala kargo parası var 🙂

@jumbum Sitenizden sıvı soğutucu almayı düşünüyorum. Havale ile para gönderebilirim ama sonra ürün elimizde yok, iade yapacağız gibi durumlar olacak mı? O konuda çok yorum yapılmış Amazonda.
Daha da önemlisi olarak kesinlikle QC pass geçmiş Artic sıvı soğutucuları yolluyorsunuz dimi? Geçen yıldan kalma olanları değil?

Son olarak yıl 2023 neden hala kargo parası var 🙂
Sondan başlayalım,
Sene 2023 olduğu için kargo ücreti var mevcut ekonomik tablonun güzelliğinden kaynaklı yoksa 2020-2021 free shipping ile sipariş gönderebiliyorduk.

Sıvı soğutma ürünleri ön sipariş'te değil ise en geç ertesi günü kargo edilir. tüm ürünler tazedir. QC stickeri mevcuttur.

@jumbum Aldık bakalım , bu arada size tavsiyem en acilinden şu soğutucuyu getirtin bence. Tabi ucuza satmak mümkün olacaksa.

Thermalright Peerless Assassin
Model olarak tam detaylı numarasından emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı