Jumbum güvenilir midir?

ArdaStrix

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, bu ay'n birinde 13900k siparişi geçeceğim. Her yerde aşırı zam yerken, stoklar tükenirken Jumbum'da fiyat hep sabit. En yakın yer ile arasında ciddi bir fiyat farkı var. 1500-2000 lira fazla vermemek için 15K'den olmayayım. 🙂
Sizce buradan yüksek tutarlı ürün alıp riske girmeye değer mi? Güvenilir midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Merhaba, bu ay'n birinde 13900k siparişi geçeceğim. Her yerde aşırı zam yerken, stoklar tükenirken Jumbum'da fiyat hep sabit. En yakın yer ile arasında ciddi bir fiyat farkı var. 1500-2000 lira fazla vermemek için 15K'den olmayayım. 🙂
Sizce buradan yüksek tutarlı ürün alıp riske girmeye değer mi? Güvenilir midir?
Pazarda çok az sayıda bulunan bir ürün ayın 1'inde stoklarda ve pazarda olacakmı bilemeyiz ama jumbum'un güvenilir olduğunu biliyoruz. Dipnot: 13700K o tarihe dek yetecek miktarda olacaktır. her iki üründe dip fiyat uygulandı. Bir sonra gelecek parti ürün düşermi yükselirmi muamma.

Pazarda çok az sayıda bulunan bir ürün ayın 1'inde stoklarda ve pazarda olacak mı bilemeyiz ama Jumbum'un güvenilir olduğunu biliyoruz. Dipnot: 13700k o tarihe dek yetecek miktarda olacaktır. Her iki üründe dip fiyat uygulandı. Bir sonra gelecek parti ürün düşer mi yükselir mi muamma.
İşlerim gereği işlemci de çekirdek sayısı benim için önemli bu yüzden 13700k almayı düşünmüyorum. 13900K'nin kutusu normalde görselde eklediğim gibi ama sizin sitenizde farklı bir kutu görseli eklenmiş. Bu durum neyden kaynaklanmakta?

Dosya Ekleri

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    7,2 KB · Görüntüleme: 12
  • images.jpeg
    images.jpeg
    5,8 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
İşlerim gereği işlemci de çekirdek sayısı benim için önemli bu yüzden 13700k almayı düşünmüyorum. 13900K'nin kutusu normalde görselde eklediğim gibi ama sizin sitenizde farklı bir kutu görseli eklenmiş. Bu durum neyden kaynaklanmakta?
Ürün tükendi yeni ithalatları bekleyeceğiz fiyatlanma belirsiz. Görseller rasgele box fotosu koyulmuş i9 da ait. O da güncellendi.

Ürün tükendi yeni ithalatları bekleyeceğiz fiyatlanma belirsiz. Görseller rastgele box fotosu koyulmuş i9 da ait. O da güncellendi.
Sanırım şimdi sipariş verirsem 13 gün sonra kargoya verilecek, doğru mudur? (Öyle bir yazı eklenmiş)
Eğer 1 tane ürün ayırırsanız maaşım yattığında direkt satın alacağım. 😃

Şimdi sipariş oluşturmanız durumunda fiyat sabit kalacak ürün ortalama teslimat tarihinde stoklarımızdan kargo edilecektir. 2 hafta sonra ne kur, ne de fiyat sabit olmayacaktır malesef.

Sanırım şimdi sipariş verirsem 13 gün sonra kargoya verilecek, doğru mudur? (Öyle bir yazı eklenmiş)
Eğer 1 tane ürün ayırırsanız maaşım yattığında direkt satın alacağım. 😃
Sınırlı Sayıda Stokta Mevcuttur Bilginize.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı