Jumpscare etkisi

Hocalarım şimdi fark ettim tabletin arka planında .gif hala açıkmış korktuğum için Tor Browser üzerinden açmıştım ve direk orta tuşa basıp kapatmıştım. Bildirimlerde medya oynatılıyor yazısını görünce tekrar tıkladım ve ...
Tekrar girip ne olduğunu anlayacağım, ama giremiyorum. Ellerim titriyor, kalbim ağrıdı.

Hocalarım şimdi fark ettim tabletin arka planında .gif hala açıkmış korktuğum için Tor Browser üzerinden açmıştım bildirimlerde medya oynatılıyor yazısını görünce tekrar tıkladım ve ...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tekrar girip ne olduğunu anlayacağım, ama giremiyorum. Ellerim titriyor, kalbim ağrıdı.

Jeff the Killer. Ekranın sağ tarafında. GIF olarak açılıyor ve ekranı kaplıyor.

Bu videoda pqueen jumpscare yiyor. Fakat sadece bize sesi geliyor. ekrana bir şey olmuyor. pqueen de bizimki ile aynısını yiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Jeff the Killer. Ekranın sağ tarafında. GIF olarak açılıyor ve ekranı kaplıyor.

Bu videoda pqueen jumpscare yiyor. Fakat sadece bize sesi geliyor. ekrana bir şey olmuyor. pqueen de bizimki ile aynısını yiyor.

Hakkını helal et kanka 😌
Girme. Sakın girme! Şu Pquen videosundaki ses beni korkuttu yine.

Az önce çok öncelerden yediğim jumpscare videosunu gördüm, tıkladım ama önceden 20 saniyede jump geliyordu.
Bunda anında geldi hala titriyorum. Ben bunu şikayet falan etmek istiyorum ya da onu korkutmak, en azından ne yapmalıyım?

Cimer fake şikayetler yazın bana da yapmışlardı hala yeni yeni atlatıyorum :D bir tane fake resim atın adama seri no sunu silip.

Geri
Yukarı