İnceleme Jungle Leopard Prism 4 ters yapraklı ARGB fan

Akvaryum kasaya geçişimden ötürü fanların yönü biraz sorunlu oldu. Görsellik açısından ön kısmı dönük olunca havayı dışarı atar halde konumlandığından içeri girecek hava konusunda sorun yaşattığı için ters yaprak fana ihtiyaç oluştu. Türkiye içi firmalarda bulunan fanlar ücret açısından pahalıya geldiğinden Amazon üzerinden yurt dışı satıcıları araştırdım ve Çin'den bir satıcı buldum. Mart ve mayıs aylarında 2 adet sipariş verdim. Fanların çerçeveleri sanki içi boşmuş gibi bir hafifliğe sahip ve biraz dandik malzeme gibi duruyor ama vidaları sonuna kadar sıkmazsanız sorun olmaz. Fanlar 3'lü set halinde kutu içerisinde vidalarıyla birlikte geliyor. ARGB kablosunda erkek ve dişi olarak 3 pinli 2 başlık, güç kablosunda da 4 pin dişi ve daisy chain yapılabilmesi için de 3 pin erkek başlık bulunuyor. Fan içinde, çerçeve köşelerinde ve çerçeve aralarında ARGB aydınlatmaya sahip. Vaat edildiği gibi 2000 RPM'e ulaşıyor, %50-60 gibi gürültü çıkartmaya başlıyor. Kasa görselliğine önem verdiğimden ötürü çok da umursamadığım için kasa içi sıcaklığı kontrol etmedim. Fiyat dolar endeksli olduğundan birkaç liralık farklılık gösteriyor. Ödeme esnasında herhangi bir ek ödemesi çıkmıyor; ilanda yazanı ödüyorsunuz sadece. Siparişten 10-12 gün sonra paket teslimatı gerçekleşiyor.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

11.jpg

12.jpg

IMG_20240522_145231.jpg

6.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı